reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U mnie w pracy raczej jest przyjęte że pracuje się do końca 7 miesiąca.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chciałabym pracować najdłużej jak się da, może do połowy kwietnia się uda...

oar8csqvrcpe16sn.png
 
Raczej pójdę wtedy kiedy sama będę czuła że dość i nie dam rady. Może później może wcześniej;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja planuje pracować do kwietnia, jeśli wszystko będzie dobrze. Nie widzę zasadność siedzenia w ciąży w domu. Za pierwszym razem poszłam w 3 miesiacu i to był najgorszy błąd. Siedzenie 2 lata w domu przyplacilam depresja, dlatego prędzej urodze za biurkiem niż pójdę ot tak bo mam widzi mi się na zwolnienie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym chętnie popracowała, ale na spokojnie za biurkiem. A że pracuję w szkole, to lekarz od razu wysłał mnie na zwolnienie, bo niestety dużo dzieci chodzi do szkoły chorych i zaraża, więc w sumie jestem na zwolnieniu z racji wirusów, ale nie narzekam - dziś zakupy, kawa z koleżankami, spacer z psem - nie nudzi mi się :p
 
Dziś sobie zajrzałam do smyka ahh i tak mnie korciło, żeby chociaż jakieś małe skarpeteczki kupić, ale na razie się trzymam i nie kupuję :p
 
ja dziewczyny też już na zwolnieniu, miałam popracowac do konca roku ale wyszło inaczej...miałam krwawienie w 6 tyg i niestety zalecenia lekarza że do pracy nie chodzę, żeby sytuacja sie nie powtorzyla..a ja pytanie dziewczyny jak mam zwolnienie do pt 13.10, a wizytę u gin 17.10 (wtorek) to nie bedzie problemu z wystawieniem zwolnienia od soboty?powiedziano mi ze 3 dni do tyłu mozna wystawic wiec chyba bedzie ok..
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy tez zamierzalam pracowac dlugo, ale plamilam i lekarz mnie wyslal na zwolnienie... niestety tak swietnie odnalazlam sie w domu (a to juz blisko dwa lata beda), ze depresje mam ale na mysl, ze kiedys do pracy bede musiala wrocic. Moze problem w tym, ze ja mojej pracy nie lubie.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry