reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Jetkaa !!! Cudowne wieści!! Ciesze się niesamowicie! ❤❤ tyle z nas się za Was modli wiec Bóg wkoncu zaczyna cos działać w tej sprawie powodzenia ❤ !
 
Jetkaa Nasz kochany mały wojownik [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] a pisałam że jeszcze nas zaskoczy.

Mogę chyba napisać nasz bo bardzo czuję się z Wami zwiazana. Nie ma dnia żebym o Was nie myślała. Całusy. Oski walcz dalej.
 
Wiecie co teraz trochę z innej beczki dzisiaj zmartwiłam się bo z ważyłam małą i waży tylko 6,4kg a ważyła już ok 7,5 ma 9m-cy skończone. Faktycznie je trochę mniej bo nie chce obiadków, wcześniej zjadała już ten mały słoiczek cały. Kaszkę z owocem zje trochę chlebka, bułki ale małe ilości za to jest bardzo ruchliwa. Wzdłuż rośnie bo nosimy teraz 74-80 rozmiar. Wydawało mi się że Przytyła bo mnie ręce bolą od noszenia a tu takie coś. Jutro jeszcze raz ją z ważę bo mi nikt nie wierzy.
 
Wiecie co teraz trochę z innej beczki dzisiaj zmartwiłam się bo z ważyłam małą i waży tylko 6,4kg a ważyła już ok 7,5 ma 9m-cy skończone. Faktycznie je trochę mniej bo nie chce obiadków, wcześniej zjadała już ten mały słoiczek cały. Kaszkę z owocem zje trochę chlebka, bułki ale małe ilości za to jest bardzo ruchliwa. Wzdłuż rośnie bo nosimy teraz 74-80 rozmiar. Wydawało mi się że Przytyła bo mnie ręce bolą od noszenia a tu takie coś. Jutro jeszcze raz ją z ważę bo mi nikt nie wierzy.

Ja myśle, że mój też spadł z wagi.. wyciągnął się, a dodatkowo więcej się rusza. U nas podczas choroby mały mniej jadł.. teraz apetyt wrócił ale cały czas słyszę „ ale chudzinka” [emoji849]
Zważ i daj znać ! Wiecej ruchu i mniej jedzenia mogło spowodować spadek [emoji6]
 
reklama
Ja też myślałam, że spadł z wagi ale jednak nie. Wyciągnął się ale waga wzrosła. Chyba martwiłby mnie aż tak duży spadek.
 
Do góry