reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jakos nie moge sobie przypomniec jak to bylo w pierwszej ciazy 8-)8-)
I na sile szukam objawow, na poczatku jakies hyly latalam siusiu co chwile a teraz jakby wszystko odpuscilo:hmm: nawet piersi mnie juz tak nie bola, nie chce sie msrtwic na zapas ale kazda z nas wie ze latwo powiedziec a czlowiek i tak sie martwi :no2:
Dlatego tak mysle kiedy moge isc do gina zeby bylo juz cos widac,nie chce isc za wczesnie bo bedzie jeszcze gorzej....
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!
7miesięcy starań, wylanych łez, zrobionych milion testów.. aż w końcu się udało, kiedy sobie odpuściliśmy i pogodziliśmy się z tym, że szybko nam się nie uda :)
Dwa testy z wynikiem pozytywnym i badanie beta 4dni temu.. 3tydzień ciąży! Nie możemy w to uwierzyć :):):):):) Jutro chcę iść prywatnie do ginekologa, zastanawiam się tylko czy będzie już coś widać?
 
@p_a_t_i Gratulacje !!! Z wizytą u ginekologa warto się jeszcze wstrzymać, bo nie za wiele będzie widać, ale całkowicie Cię rozumie i sama już nie moga doczekać się wizyty[emoji5] a podekscytowanie sięga już zenitu [emoji55]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie bedzie za duzo.. poczekaj z tym ginem.. teoretycznie na kiedy termin Ci wypada??
Teoretycznie połowa maja. Chodzi mi też o zwolnienie z pracy, gdyż pracuję przy starszych ,schorowanych ludziach, gdzie muszę przy nich cały czas coś robić, dźwigac ich itd, a wiadomo ,że pierwsze miesiące są najważniejsze. Do 6go jestem jeszcze na urlopie ..
 
@p_a_t_i Gratulacje !!! Z wizytą u ginekologa warto się jeszcze wstrzymać, bo nie za wiele będzie widać, ale całkowicie Cię rozumie i sama już nie moga doczekać się wizyty[emoji5] a podekscytowanie sięga już zenitu [emoji55]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
dzięęęęęęęęęęęęęęęęęekiiiii :D :D :D <3
Żebyś wiedziała!!! Mimo wszystko chyba jednak jutro pójdę :D
 
Teoretycznie połowa maja. Chodzi mi też o zwolnienie z pracy, gdyż pracuję przy starszych ,schorowanych ludziach, gdzie muszę przy nich cały czas coś robić, dźwigac ich itd, a wiadomo ,że pierwsze miesiące są najważniejsze. Do 6go jestem jeszcze na urlopie ..
Idz chociażby po zwolnienie. Gratulacje [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!
7miesięcy starań, wylanych łez, zrobionych milion testów.. aż w końcu się udało, kiedy sobie odpuściliśmy i pogodziliśmy się z tym, że szybko nam się nie uda :)
Dwa testy z wynikiem pozytywnym i badanie beta 4dni temu.. 3tydzień ciąży! Nie możemy w to uwierzyć :):):):):) Jutro chcę iść prywatnie do ginekologa, zastanawiam się tylko czy będzie już coś widać?
Gratulacje!!! :) my też sie staraliśmy 7 miesięcy i udało sie jak byliśmy na urlopie :p
Z wizytą poczekaj, ja poszłam na początku 5 tc to dała mi tylko skierowanie na badania (krew, glukoza itp) i kazała przyjść w 7-8 tc dopiero żeby właśnie było coś widać i słychać :)
 
Do góry