reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Łał, ale tu się ruch zrobił jak na dworcu! Znowu po dłuższej przerwie wpadam, bo tak jak przy starszym już ośmiolatku jak był mały chyba było spokojnie to teraz jest armagedon! Młodsza daje popalić choc jest mega pogodnym dzieckiem, ale jak coś chce to chce teraz i nie ma zmiłuj ;) A teraz dodatkowo przeziębiona, odparzenie, no 7 nieszczęść ;)
Fajnie, że nie tylko ja muszę te paskudne kilogramy zrzucać! ;) Choć w sumie ja to muszę zrzucić nadmiar sprzed ciąży :p Ale idzie ku dobremu bo na początku po cięciu nie miałam ani trochę apetytu, choć teraz niestety wraca. Też musze pomysleć o ćwiczeniu na orbitreku, w sumie to chyba raczej nie jest obciążające dla tej paskudnej blizny... A nad blizną to jak krajobraz po bitwie ;) Rozstępy i wielki fałd skórno-tłuszczowy.
@Jetkaa - super, ze idzie ku lepszemu! Rzadko tu bywam, choć będę starała się częściej, ale dużo o was myślę i trzymam kciuki, żebyście w końcu wrócili do domu i mogli cieszyć się sobą :) A o profesorze z Peppą słyszałam od kuzynki co jej córa na Prokocimiu leżała i tez mówiła, że świetny facet :D Byle więcej takich lekarzy!
 
reklama
Witam! Bartkowi właśnie stuknęło 3 miesiące [emoji3]
IMG_7886.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7886.JPG
    IMG_7886.JPG
    263,5 KB · Wyświetleń: 698
O Matko
Nie wiedziałam że jazda do miasta to taka frajda .Sieci zostały z babcią ,mają mama bo teściówa nie zajmie się maluszkiem.Czekam na swoją kolej u ginekologa moja pierwsza wizyta po porodzie .Trochę minęło ale długo krwawilam a potem miałam okres jakoś po 9 tyg.No o i udało się załatwić opiekę.Jestem u mamy na wolnym .Pomaga mi bardzo z maluszkiem .Parę nocy już zajmowała się .Ale moj synuś w nocy tylko pokwekuje jak coś chce .A budzi się tak że dwa razy na jedzonko .Za to w dzień potrafi dać popalić.Czasem pospi 20 minut i już podbuka.i tak cały dzień.Ale i tak go kocham .Dzisiaj mam 5 rocznicę ślubu i idę z mężem na kolację w tym lokalu co się oświadczył.Wiec z racji tego wymylam się porządnie ogolilam pomalowałam paznokcie i make up zrobiłam .Jednym słowem pełna renowacja ciala
 
O Matko
Nie wiedziałam że jazda do miasta to taka frajda .Sieci zostały z babcią ,mają mama bo teściówa nie zajmie się maluszkiem.Czekam na swoją kolej u ginekologa moja pierwsza wizyta po porodzie .Trochę minęło ale długo krwawilam a potem miałam okres jakoś po 9 tyg.No o i udało się załatwić opiekę.Jestem u mamy na wolnym .Pomaga mi bardzo z maluszkiem .Parę nocy już zajmowała się .Ale moj synuś w nocy tylko pokwekuje jak coś chce .A budzi się tak że dwa razy na jedzonko .Za to w dzień potrafi dać popalić.Czasem pospi 20 minut i już podbuka.i tak cały dzień.Ale i tak go kocham .Dzisiaj mam 5 rocznicę ślubu i idę z mężem na kolację w tym lokalu co się oświadczył.Wiec z racji tego wymylam się porządnie ogolilam pomalowałam paznokcie i make up zrobiłam .Jednym słowem pełna renowacja ciala
No to wszystkiego najlepszego dla Was :) ale mnie rozbawiłas ta renowacja ciała haah [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy osoba krora przechodzila ospe i ma teraz kontakt z osoba chora na ospe moze zarazac? Czy tylko chora osoba zaraza?
 
Do góry