reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Może mocniej ciągnie albo mleczko jest bardziej tłuste. U mnie to samo w drugiej połowie 2 miesiąca. Teraz tylko dobrze je przed snem.dzis 1 pobudka w nocy:( i tylko 1 pierś trochę possana, druga ekspkoduje i też się martwię że nie będzie już mleka.ake może jakoś się to samo ustali by w nocy było mniej produkcji niż w dzień..
Matka natira już nas tak skonstruowala, że organizm współpracuje z potrzebami. Moja mała zaś potrzebuje po 15 min z każdej piersi. Jak z butelki odciagniete, to oststnie dni wypijala 120ml. Tez już dłuższy czas wstajemy raz w nocy - ok. 2.00/3.00.
 
Hej dziewczyny.

Powiedzcie mi czy tylko mój organizm jest tak walnięty, czy nie jestem jedyna... dostałam okres [emoji15] 5 tygodni po porodzie.... [emoji848][emoji50]

Myślałam, że jak karmie piersią i połóg jeszcze trwa to mam czas na powrót miesiączki, a tutaj dzisiaj psikus.
Zastanawiam się czy nie pomyliłam jeszcze tego z odchodami poporodowym, ale na 98% jestem pewna, że nie. Na ile to jest normalne to ja nie wiem... słyszałyście o podobnych przypadkach?
Ja mam okres juz drugi miesiac i nie moze mi sie skonczyc
 
Hej dziewczyny co to może być? Ma ba brzuszku pupie, ogólnie tam gdzie pieluszka...
IMG_20180702_125118.jpg
IMG_20180702_125114.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180702_125118.jpg
    IMG_20180702_125118.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 535
  • IMG_20180702_125114.jpg
    IMG_20180702_125114.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 535
Ciężko stwierdzić... inaczej na fotce inaczej w realu... Może alergia, potówki... Odparzenie? Pieluszkujesz szeroko małą?
Używam pampersow dada ale zakładam jej też oryginalne pampers bo dostaliśmy może od tego? Nie pieluszkuje, bo bioderka mamy dopiero za 2 tygodnie. Ale ma tylko na brzuszku, pupie i udach.
 
Używam pampersow dada ale zakładam jej też oryginalne pampers bo dostaliśmy może od tego? Nie pieluszkuje, bo bioderka mamy dopiero za 2 tygodnie. Ale ma tylko na brzuszku, pupie i udach.
Powiem szczerze, że jak coś wyskakuje córce, albo coś im dolega zawsze konsultuje to z lekarzem. Może jednak udalabys się z małą do dermatologa... Będziesz spokojniejsza... Spróbuj może zmienić na te pampersy, przy których nie miała takiej wysypki. Jest też rumieniec niemowlęcy... ale nie wiem w jakich miejscach występuje...
 
Witam
Kilka miesięcy temu śledziłam Wasze wpisy. W maju urodziłam mojego synka i jakoś nie było czasu.
Parę dni temu postanowiłam zajrzeć i zobaczyłam smutną wiadomość dotycząca synka Jetki.Postanowilam napisać, gdyż znajoma miała podobny problem ze swoimi dziećmi, gdy karmiła one miały biegunkę okazało się, że nie tolerowały mleka matki oraz mleka sztucznego przepisano jej specjalne mleko, chyba na recepte niestety nie wiem jakie i wszystko się unormowalo.Mam nadzieję że w Twoim przypadku będzie podobnie. Trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia.Musi być dobrze.
Wszystkim mamusią GRATULUJĘ cudownych dzieciaczków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem szczerze, że jak coś wyskakuje córce, albo coś im dolega zawsze konsultuje to z lekarzem. Może jednak udalabys się z małą do dermatologa... Będziesz spokojniejsza... Spróbuj może zmienić na te pampersy, przy których nie miała takiej wysypki. Jest też rumieniec niemowlęcy... ale nie wiem w jakich miejscach występuje...
Moja miała rumień niemowlęcy i wyskakiwały plamy na całym ciele znikając po kilku godzinach. Były bardziej intensywne i rozproszone
 
Do góry