reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja mialam napuchniete, i okazalo sie ze krew mi sie tam zbierała mialam to z prawej strony.. Ale nie goraczkowalam ani nic.. Samo sie wchlonelo.. Ale trzeba napewno obserwować.. A moim zdaniem zadzwon do poloznej ona tez ocenia rane po cc.
 
reklama
Mi dopiero co rozpuscily sie bo pare dni temu odeszly po bokach i jak na razie nie boli mnie i zaczerwienienie zeszlo... Nieraz mnie zaboli jak biore sie ostro za porzadki :)
 
Hej dziewczyny, mam pytanie do mam które miały cc.
Jestem 5 dni po, w nocy rana zaczęła nieregularnie twardnieć.. po bokach jest jakby napuchnięta a w środku zapadnięta.

Czy któraś z Was tak miała?
Chyba ja tak mialam, Jak napisałaś musiałam sie przyjrzeć swojej [emoji4], jestem 3 tyg po cesarce i nadal mnie coś tam ciągnie, i nie mam czucia na lubi ciecia
 
Hej dziewczyny, mam pytanie do mam które miały cc.
Jestem 5 dni po, w nocy rana zaczęła nieregularnie twardnieć.. po bokach jest jakby napuchnięta a w środku zapadnięta.

Czy któraś z Was tak miała?
Jestem po cc, ale tak nie miałam... Jak Cię coś niepokoi, skonsultuj się może swego gin... Będziesz spokojniejsza...
 
Dziewczyny, byłam u lekarza z moja córka, i okazało sie że w szpitalu przepisali mi wujowy Probiotyk. Bo dali taki w kapsulkach z proszkiem i kazali rozpuszczac w mm i tak robiłam mimo tego że mała na.piersi jest. Pani dr powiedziała że się tak nie robi bo miesza sie tylko dziecku bo jelitka sie uczą pracować a my jej mieszamy. Dała inny Probiotyk w kropelkach i taki lek na informowanie pracy jelit.
 
reklama
Dziewczyny, jestem zła więc chce Was zapytać jak to jest u Was.. jak sprawują się tatusiowie?szczególnie tych mam co mają pierwsze dziecko.. obawiam się że mój będzie obok i nigdy nie spełni się w roli ojca. Minęło dopiero 5 tyg Ale ja już się martwię.. prawie wszystko robię ją.. wiadomo on w pracy ale jak wraca to zawsze coś znajdzie do roboty nie dziecko. Jedyne to go kapiemy razem 10 min. Teraz jest lekko przeziębiony i w ogóle nie ma mowy o zajmowaniu sie;(( on uważa że to normalne że świat przestaje istnieć bo on z góry pomimo że nawet kataru i kaszlu nie ma.ja powinnam zrozumieć jaki on biedny i nic od niego nie oczekowac....A ja jestem wściekła!! Kiedyś jak był chory i nie miał dziecka to jeszcze jakość to akceptowalam Ale teraz jakby mnie nie było to dziecko by umarło bo on chory!!! No ja pier...kto wychowuje tych facetów??!!! Mnie po cesarke jak chodzić nie mogłam nikt nie pytał czy dam radę opiekować się małym..
Beznadzieja.... brak słów...

Dziś.idziemy na usg jader bo w szpitalu mały miał wodniaka. Na wczorajszym usg bioder wszystko ok.

U nas prawie codziennie pobudka o 3 rano;( ciężko jest i zazdroszczę mamom co wstaja 2-3 x do małego w nocy.u nas wciąż po 4-5x;/

Powiedzcie mi czy wasze odciagniete mleczko po 8 godz w lodówce w butelce zamkniętej po wyjęciu ma inny zapach niż dopiero co odciagniete?nie podoba mi sie ten zapach i zastanawiam się czy zepsute jest? Nie jem czosnku jakby co..
 
Do góry