reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A ja mam takie problemy na codzień ... mam problem z załatwianiem się, chociaż ostatnio coś łatwiej :)

Kończę oglądać mecz z moim i jedziemy do Szpitala na KTG bo mała leniwa, a mi cały dzień brzuch się stawia.
Mój ma jechać na weekend do syna, więc ja to już wolę na spokojnie sobie to sprawdzić :)
 
reklama
A ja mam takie problemy na codzień ... mam problem z załatwianiem się, chociaż ostatnio coś łatwiej :)

Kończę oglądać mecz z moim i jedziemy do Szpitala na KTG bo mała leniwa, a mi cały dzień brzuch się stawia.
Mój ma jechać na weekend do syna, więc ja to już wolę na spokojnie sobie to sprawdzić :)
Daj znac jak tam po KTG:) moim zdaniem lepiej sprawdzac jak dzidzia zbyt leniwa.. Bedziesz spokojniejsza:)

Ja mam takie uczucie jak wsaje jak bym miala sie posikac mimo ze pecherz pusty... Dziwne uczucie...
 
Tez tak mam, do lazienki i prawie nic. Tez mi sie brzuch stawia i boli, trzeba chyba posprawdzac czy czasem nie regularnie
 
Btw uzywacie dziewczyny aplikacji na telefon, ktore pozwalaja Wam sledzic, jak czesto dziecko je/ile ml, jak czesto i dlugo spi, jak czesto ma zmieniana pieluszke? Powiem Wam, ze mi taka aplikacja ulatwia sledzenie wszystkiego. Tez przydala mi sie podczas wizyt poloznej, kiedy pytala ile pieluch mala miala zmienianych w przeciagu 24 h itp.


Angela - gratulacje!!

A jaka aplikacje polecasz?
 
Sredec a nie ma ci kto ugotować? A nie to zamawiaj obiady. Żebyś jadła gotowane. Zwłaszcza że karmisz to trzeba się dobrze odżywiać.

U mnie brzuch czasem twardy, młody wali główka w dół. Ale generalnie staram się nie myśleć i tym i nie wyszukiwać objawów.
 
Dziewczyny, od porodu mam.problemy z załatwianiem się.. myślałam że w ciąży jest ciężko A okazuje się że teraz gorzej..Nie mam czasu na toaletę, A jak już wejdę to się mecze godzinami czasem bez efektu;( którąś z Was ma pomysł co jeść? Podobno nabialu nie powinnam do karmienia bo może uczulac A obiadów też nie mam jak ugotować;( Masakra jest. Jestem mega zmęczona.
Też miałam z tym problem, jadłam czysty błonnik owsianki, siemię lniane i różne specyfiki bo to było zaraz po porodzie takze bałam się śliwek gruszek i jabłek a pomogły mi tylko czopki glicerynowe, używałam je ok dwa tygodnie potem się unormowało. Teraz też nam problem i gin kazał mi aplikować czopek rano i wieczorem do momentu unormowania.
 
Dziewczyny, od porodu mam.problemy z załatwianiem się.. myślałam że w ciąży jest ciężko A okazuje się że teraz gorzej..Nie mam czasu na toaletę, A jak już wejdę to się mecze godzinami czasem bez efektu;( którąś z Was ma pomysł co jeść? Podobno nabialu nie powinnam do karmienia bo może uczulac A obiadów też nie mam jak ugotować;( Masakra jest. Jestem mega zmęczona.

mialam to samo, czopki glicerynowe mi połozna poleciła
 
Dziewczyny, od porodu mam.problemy z załatwianiem się.. myślałam że w ciąży jest ciężko A okazuje się że teraz gorzej..Nie mam czasu na toaletę, A jak już wejdę to się mecze godzinami czasem bez efektu;( którąś z Was ma pomysł co jeść? Podobno nabialu nie powinnam do karmienia bo może uczulac A obiadów też nie mam jak ugotować;( Masakra jest. Jestem mega zmęczona.
Czopki glicerynowe
 
reklama
Do góry