reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny na ktg mam caly, czas skurcze ponad 60%, myślicie że coś się zacznie na dniach. Dodam że caly czas mam twardy brzuch, na wkladce jakis sluz z małymi grudkami[emoji5]
 
reklama
Agunia, ja 3 tyg temu miałam skurcze do 100%i dupa. Dalej chodzę. Teraz w iatrk też skurcze ładne, regularne, ale się uspokoiło. Co organizm to inaczej, nie ma zasady. Ważne czy szyjka się zgładziła i czy rozwarcie się robi.
 
I jak się zacznie to zobaczycie - niczym lawina jedna po drugiej polecimy na porodówkę [emoji16] Taka cisza przed burzą teraz mam wrażenie [emoji5]

@tysia123 ja stwierdziłam, że nie ma co się spinać - i serio też odpuściłam. Skurcze są ale co z tego... zaraz ich nie ma [emoji14] A czop może i nawet dwa tygodnie wyłazić.

@Angela3aa daj znać co i jak. [emoji846]

@Agunia93 ja od 2 tygodni mam nawet 70/75 skurcze i nic. Trzeba uzbroić się w cierpliwość [emoji6]
 
Ja tez juz przestalam doczekiwac sie:) widocznie gin sie pomylil ze urodze wczesniej bo wszystko szlo szybko i dupa bo stanelo hehe:) mi czop juz odszedl z tydzien temu:)
Ja sobie autko posprzatalam :) jak nowe hehe:) bo w domu tez juz mam ogarnięte wszystko :)
 
Ja na jutro planuję domek ogarnac. Dziś zrobiłam ze 2 km z wózkiem plus całe przedpołudnie na nogach bo to gotowane, to prasowanie i efekt tylko taki że nogi bolą. Wstawiłam też do prania ostatnia reklamówkę ciuchów małego. Może czeka aż dokończę przygotowania ;)

To kiedy się umawiamy na rodzenie?
 
To stawianie brzucha w stożek jest najgorsze zobaczcie jak to wygląda u mnie wtedy ruszyć się nie mogę
IMG_20180514_134747.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180514_134747.jpg
    IMG_20180514_134747.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 544
Niby chce być po ale jak się zacznie to będę płakać że nie chcę... Ogarnia mnie strach, mega strach.
 
reklama
Ja skurcze od dwóch tygodni po 100 i nic , dzisiaj szpital wiec zobaczymy . Tydzień po terminie i tylko tyle ze brzuch się stawia i młody pcha się w dół strasznie
 
Do góry