reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@serdec1982, ja podaje małemu wodę a karmie mieszanie. Czytałam i słyszałam, że jak matka karmi piersią to nie musi podawać wody ale jak mm to tak [emoji6] ślicznego masz synka [emoji7]
@Gosika88, słodziak ! [emoji6]
@MB91, może coś się ruszy [emoji6]
 
A orientuje się się czy wniosek o becikowe mogę pobrać z neta czy koniecznie muszę go pobrać z mopsu?
 
No to jeszcze troszkę i dzidzia będzie na świecie :)

Haha z tym to zobaczymy[emoji3] Nie nastawiam się, że to nastąpi jakoś szybko bo wiecie jak u mnie jest [emoji5]
Wniosek o ile wiem możesz pobrać z neta, ale zaświadczenie od ginekologa musisz mieć o badaniach tych 3 podstawowych [emoji6]
 
MB no to może coś sie ruszy u ciebie.
Ja bardziej staram się żeby coś ruszyło to tym bardziej nic się nie dzieje. Już sobie odpuściłam.
Wizytę mam we środę, jutro termin..... Zobaczymy co lekarz powie we środę.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest . Jak pójdę do tego szpitala dzisiaj to zrobią pewnie badania i tak dalej i co od razu będą wywoływać czy będę jeszcze tam leżeć w nieskończoność ??
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest . Jak pójdę do tego szpitala dzisiaj to zrobią pewnie badania i tak dalej i co od razu będą wywoływać czy będę jeszcze tam leżeć w nieskończoność ??
Mnie położyli w sobotę, pobrali krew, podlaczyli pod test oxy, w niedzielę znów test. Poniedziałek nic a we wtorek zabrali na porodówkę wywoływać. Nie ma co się bać ;) będzie dobrze ;)
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest . Jak pójdę do tego szpitala dzisiaj to zrobią pewnie badania i tak dalej i co od razu będą wywoływać czy będę jeszcze tam leżeć w nieskończoność ??
Najpierw USG badanie mierzenie brzucha a potem dawali codziennie zastrzyki w d...niby przygotowujące do oksytocyny a jak się ruszyło, czop odszedł to podłączyli mnie do niej, potem pęcherz przebili i tak powoli wszystko szło. Co szpital to inne podejście.
 
reklama
Angela mnie wzięli dlugo po terminie, tak to ktg i do domu. Ale jak już wzięli to w ten sam dzień oxy i nad ranem następnego dnia zielone wody i musieli ciąć :/
 
Do góry