reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@nknatalia ja prasowałam przed chwilą i tyle co wzięłam prysznic bo ze mnie kapało. Teraz usiadłam i spojrzałam na swoje nogi - nie jestem wstanie praktycznie dostrzec kostek, a kolana mam jak banie.. [emoji6] Jest strasznie gorąco!! Zaraz może nad morze pojedziemy na spacerek [emoji5]
 
reklama
Mnie tak mala wczoraj nie kopala ale byl deszcz zimno pochmurno i dlatego spala.. A dzis sliczna pogoda i mala sie wierci :) ale noc mialam z glowu bo kregoslup mnie bolal bogi tzn stawy i jak chcialam lezec zeby ją poczuc nie dalam rade i sie martwilam czy jest ok z nia ..bo tak bolalo.. Ale rano miala czkawke :) i się uspokoilam :)
 
Ja rodziłam pierwsza córkę w maju i było super. Już ciepło ale bez upału .A że szpitala wychodziłam 30 mają w polarze bo było bardzo zimno. Druga córka we wrześniu i ciąża latem to była porażka. Powiedziałam że wolę wiosnę a tu masz.... Lato wiosna mamy.

Też puchne....
 
Ja tez zakladalam ze maj bedzie idealnym miesiacem na porod, a tu takie goraco. Juz sobie wyobrazam temp na porodowce.. :( no ale jest jak jest. U nas sie chmurzy, moze popada, oby☺
Apropo diety... ja z pierwszym dzieckiem bardzo uwazalam co jem i maly mial kolki okropne, zreszta kolki sa nie od jedzenia a od niedojrzalego ukladu pokarmowego. Teraz zamierzam zrzucic to co przytylam, ale napewno nie bedzie tak jak za pierwszym razem.
 
Ja też pierwszą córkę rodzilam koniec września, więc już od czerwca chodzilam opuchnięta jak słonica :p Teraz chciałam w maju urodzić, bo i za poerwszym razem i teraz celowalam w pusty miesiąc, gdzie nikt nie ma urodzin. A maj to wydaje mi się fajnym miesiącem.
MB91 też mam mego opuchniete mogi, że nawet po schodach ciężko mi się chodzi.
Godzinę temu taka burza z deszczem i gradem przeszła, że szok. Akurat wybrała sobie ten moment, gdzie musiałam iść po Amelke na przystanek. Mam może 200m, ale podjechalam samochodem, by się jeszcze nie wywalić... Zamykalam za Amelka.drzwi i jechal dochód z taką prędkością do kałuży, że wszystko na mnie poleciało. Cała mokra. Taki.......piiiiiipp:realmad: Wjechalysmy na podworko i po burzy. Ale deszcz sie sprzydal, bo byla taka parnota, że mozna.byloby zawiesić siekiere:p
Ale mi się dziś nie chce... Ale te 4 okna umyć muszę. Jutro reszta. Męża chciałam do resztyveykorzystac, ale planuję go wykorzystać na pojechanie na zakupy...
Już wczoraj dostalam opr, że mylam już okna i sprzatalam... No ale cóż....
 
@nknatalia ja prasowałam przed chwilą i tyle co wzięłam prysznic bo ze mnie kapało. Teraz usiadłam i spojrzałam na swoje nogi - nie jestem wstanie praktycznie dostrzec kostek, a kolana mam jak banie.. [emoji6] Jest strasznie gorąco!! Zaraz może nad morze pojedziemy na spacerek [emoji5]
Weź mnie że sobą kocham morze i zazdroszczę że mieszkasz nad morzem.
 
Dzień dobry
Gratuluje wszystkim nowym mamusią!!

Rzadko teraz zaglądam ale przy dziecku czasu jednak brakuje. U nas narazie wszystko ok mała doi cyca( starcza jej praktycznie na 3-4h wiec mysle ze jest dobrze) sutki troche mi poranila ale smaruje maltanem i ładnie się goją. Mamy już umówionego ortopedę i dzis byla u nas położna powiedziała ze zastrzeżeń żadnych nie ma ale zostawiła wagę i musimy malutką ważyć co drugi dzień bo jednak jakby się urodziła kilka dni wczesniej bylaby wcześniakiem i teraz trzeba kontrolować czy ladnie przybiera na moim mleku. A co do jedzenia to jem normalnie wiadomo unikam czekolady potraw ciezkostrawnych itp. Ale np w szpitalu dostałam schabowego rybę w panierce surówkę z kiszonej kapusty zupę z grubej fasoli czy pomidora i wszystko jadlam( oprócz fasoli z zupy) i z mala wszystko bylo dobrze więc najlepiej probowc wszystkiego po trochu i nie odrazu wszystko na raz.
 
reklama
Do góry