reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Już po,nie było tak źle Ale dobrze że cc bo.maly ma 4780 i 61 cm.teraz na szczepieniu. Niestety dokarmiony zanim mi go przystawili:( w nocy zabiorą go na całą noc.
Ale wzruszylam się jak usłyszałam płacz...Zobacz załącznik 852716
Gratulacje :) śliczny chłopczyk :)

Dzisiaj urodziła też moja koleżanka, która miała termin na 8 maja. A u mnie nic kompletnie nie zwiastuje porodu. Tonka sobie szaleje w brzuchu, szyjka twarda, zamknięta, 3 cm ponad. Chyba będę z czerwcówek [emoji14]
 
reklama
Już po,nie było tak źle Ale dobrze że cc bo.maly ma 4780 i 61 cm.teraz na szczepieniu. Niestety dokarmiony zanim mi go przystawili:( w nocy zabiorą go na całą noc.
Ale wzruszylam się jak usłyszałam płacz...Zobacz załącznik 852716
Gratulacje[emoji3] ale duzy chlopczyk i jaka fryzurka swietna[emoji4] niech zdrowo rośnie, a tobie szybkiego powrotu do formy
 
Gratulacje dla dziewczyn które już maja swoje maleństwa obok ;* !
Ja dzisiaj byłam na ktg w szpitalu bo na poniedziałek termin i okazało się ze mam skurcze co 10 min ale mam przyjechać jak będą trochę częstsze ;) także coś się dzieje :))
 
Sredec 1985 gratulacje śliczny i duży chłopczyk :) nie rozumiem dlaczego dokarmiaja dzieci bez zgody matki i po odrazu po porodzie przecież takie maleństwo ma zapas składników odżywczych :rolleyes: u nas czy po sn czy po cc nawet na chwilę nie zabierają dziecka od matki chyba że są komplikacje ;)
Podobno miał niski cukier. Już 2 x go dokarmiali:( pytalam ordynatora czy.ma cukrzycę A on mówi że taki niski cukier na razie ok.
 
reklama
Do góry