reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Sredec 1985 gratulacje śliczny i duży chłopczyk :) nie rozumiem dlaczego dokarmiaja dzieci bez zgody matki i po odrazu po porodzie przecież takie maleństwo ma zapas składników odżywczych :rolleyes: u nas czy po sn czy po cc nawet na chwilę nie zabierają dziecka od matki chyba że są komplikacje ;)
 
reklama
Gratulacje!!!!! Kawał chłopa z twojego synka. Dobrze że nie próbowali sn .

Jeśli chcesz karmić piersią to powiedz że mają go nie dokarmiać, nie wyrażasz zgody. A w nocy też mogą przynieść na karmienie. Im wygodniej dać butle i mają z głowy.

U nas dokarmianie bez zgody matki jest niedopuszczalne. No i dziecko od razu cała dobę dają dla matki. Co szpital to inaczej.
 
Czesc dziewczyny;) ja nie spieod 5rano, teraz kawke pije... U nas będzie padac bo strasznie ciemni za oknami. Moi chlopcy śpią, a ja popijam kawke i reszte ogarne się do gina. Ciekawa jestem czy szyjka nadal sie skraca:)
Ja nie wiem czy doszukuje sie oznak czy to serio ale brzuszek mnie co jakis czas boli i sie zastanawiam czy ja sobie juz tego nie wmawiam czy serio boli heh...
 
@sredec1982 gratulacje !!! [emoji3]Kawał chłopaka [emoji18] - dobrze, że miałaś CC. I jakie on ma genialne włoski !!! [emoji5] Ja to ogólnie jak się dowiaduje, że kolejna z Was ma dzidziusia już ze sobą to mi łezki się w oczach pojawiają - jakoś tak się rozczulam ostatnio [emoji4]
 
reklama
Do góry