reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Cholerny słownik. Miało być że od rana skurcze trwające około 10sekund. Miałam ich 6 co godzinę mniej więcej.. Brzuch twardniał przy tym i dół brzucha bolał.
 
Cholerny słownik. Miało być że od rana skurcze trwające około 10sekund. Miałam ich 6 co godzinę mniej więcej.. Brzuch twardniał przy tym i dół brzucha bolał.
No to chyba coś konkretnie się zaczęło:) zazdroszczę... A ja już jutro do szpitala, może wywolywac zaczna.. A te upały są dobijajace:( mnie niestety nic nie łapie i szlag trafia.
 
No to chyba coś konkretnie się zaczęło:) zazdroszczę... A ja już jutro do szpitala, może wywolywac zaczna.. A te upały są dobijajace:( mnie niestety nic nie łapie i szlag trafia.
No mam taką nadzieję. Jednak nie wiem ile to potrwa.. Czekać na odejście wód czy częstsze skurcze? Wierzę że i u Ciebie się coś wnet wydarzy. :)
 
Jesli skurcze sa regularne co 2-3minuty to mozna jechac xD i caly czas bo te takie co jakis czas to niestety. Ja te przepowiadajace to mialam nawet 5 godzin i nic z tego nie bylo...
 
Haha dziewczyny czyżby syndrom pełni księżyca? [emoji3]

Ja właśnie skończyłam sprawdzać torby - coś mnie tknęło by jeszcze raz sprawdzić czy mam wszystko. Nawet mojemu w komodzie małej ułożyłam komplecik „na wyjście ze szpitala” by nie szukał jakoś specjalnie i w swojej swój zestaw. Zaraz idę pod prysznic bo pewnie za godzinkę przyjedzie. Nie lubię spędzać weekendów bez niego ☹️ Mam nadzieje, że to już ostatni taki gdzie jestem sama.

@marida przeoczyłam Twoje CC - ale fajnie masz! [emoji5] Już teraz życzę powodzenia [emoji6]

@Asienkaa23 oby to było to!
@Gosika88 @sredec1982 dajcie znać właśnie co z Wami - czy zostajecie czy do domu Was odesłali [emoji14]
 
reklama
Ojjjj, dzieje się u was kochane. Wy tu już na iglach, a ja z rodzinką miałam jeszcze przed cc - co mam za 2 tyg w poniedziałek, ale już 13.05.2018 mam się zgłosić do szpitala, świetnie aktywny dzień. Chcę się jeszcze wyszalec przed tym sadnym dniem, bo wiem co mnie czeka. Już wracamy do domku, ale od 12.00 w trasie: obiadek, lody, zakupy sandalek do Amelki, fryzjer u męża, hebe, apteka, castorama i 1,5h spacer po lesie - brama morawska. Na koniec jeszcze piknik przy lesie i biedronka. Amelka padnieta śpi w aucie. Chyba z kapania dziś już nic nie będzie :p Ale szkoda byloby nie wykorzystać tak swietnej pogody...

Dziewczyny przeterminowane życzę wam szybkich i szczęśliwych rozwiązań, bo to oszaleć można...

@marida 3 mam za ciebie kciuki na cc. Odezwij się potem co i jak. Obyś szybko wróciła do sił.

@MB91 wydajei sie, że lepiej by było, jakby maleństwo jeszcze trochę podroslo, ale jak to i tak już jest wystarczająco rozwinięte, że nic mu nie grozi...
 
Do góry