reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja z przeziebieniem sie meczylam dwa tyg leczylam sie domowymi sposobami i dupa dostalam antybiotyk bo lekarz stwierdzil ze do dziecka nie przenika i mu nie zaszkodzi, gorzej dla dziecka jak w organizmie przez dlugi czas utrzymuje sie infekcja. Ja z czasem zaluje ze wczesniej nie rozpoczelam leczenia u lekarza.
 
Czesc dziewczyny ja dzis mam troszke zlatwien, czekam na pobranie krwi do endynrynologa bo w srode wizyta, i musze jeszcze musze jechac do szpitala oddac tam krew i mocz bo w czwartek wizyta:) moze wpadne do mamy na kawke:)

Ciekawa ktora dziś urodzi hmmm :) hehe powodznia dziewczyny:)
 
@basia89 , @Gosika88 ... [emoji23] Powodzenia !!! [emoji3] Dajcie znać jak poszło [emoji8]

Coś nam się parami dzieciaczki rodzą [emoji28]

@Mysza1990 jaka waga Twojej dzidzi? Ja też mam kruszynkę pod serduszkiem - w 35 tc miała 2120g [emoji6] Może takie urody tych naszych córeczek [emoji5]

@Brzuszkowa mnie też coś od wczoraj kręci w nosie ... mam nadzieje, że to się nie rozwinie.
Natomiast co do kataru - u mnie od któregoś tam miesiąca ciąży jest i nie ustępuje.. pomaga mi jedynie Acatar Hipertonic - bezpieczny dla kobiet w ciąży [emoji6] Lepiej się po nim też oddycha bo oczyszcza zatoki.

@Zeni-maj a teraz już u Ciebie ok z przeziębieniem? Dobrze się już czujesz ? [emoji3]

Kurczę zazdroszczę też powoli dziewczynom, które mają dzieciaczki już przy sobie [emoji28] Ja jeszcze 4 tygodnie do terminu... już widzę jak się będzie to dłużyło [emoji14] Bo znając życie po tych wszystkich przebojach Zuzia nie wyjdzie wcześniej na świat[emoji5]
 
Nie ma się czym chwalić. Wyciszyło się. Nie wiem co to miało być. Chyba fałszywy alarm [emoji14] ale mimo wszystko aż się zgrzalam hehe
Basia pewnie walczy :)
 
Hej moja mała we wtorek w 36+1 wazyla 2.100 tylko i zeszła poniżej 10 centyla więc lekarze mówią że jest za mała za tydzień mam usg i podejma decyzję kiedy beda wywoływać mi poród masakra dwóch synkow urodzilam po terminie bez żadnych komplikacji pierwszy 3.150 a drugi 3.300 zawsze się bałam wywoływania porodu a teraz widać i mnie to czeka chyba zawału dostanę w dzień który będę musiała stawić się do szpitala :errr:
Basia daj znać jak ci poszło:)
Gosika 88 u Ciebie już lada dzień wszystko się zacznie jak miałaś akcję z wc ;)
 
reklama
@Gosika88 a na kiedy masz dokładnie termin? Sorki, ale forum mamy dość liczne i nie pamiętam dokładnie kiedy .. która ... [emoji4]
Może masz przedbiegi .. I lada dzień ? [emoji14]

@Mysza1990 no to faktycznie lepiej uważać i monitorować sytuacje. Ja się dowiem we wtorek ile moja mała ma. [emoji18]

Basia 3 mamy kciuki za Ciebie [emoji8][emoji1421]
 
Do góry