reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej

@Hope , @Blondynka1988 gratulacje dla Was!! Dużo zdrówka życzę:biggrin2:
@MB91 u mnie dziś zaczął się 35tc, jak pójdę do gin w czwartek na ściągnięcie pessara to bedzie praktycznie 36tc i bede mogła rodzić w naszym szpitalu ale mój lekarz przeczuwa że ściągniecie pessara nie wywoła odrazu porodu i jeszcze troszkę pochodzę ja osobiście przed majówką nie chce rodzić. A co do czopu to ja nie pamietam żeby mi coś takiego wypadło więc chyba można przeoczyćo_O
 
Dzień dobry.

Kciuki za rodzące ;)

Gosik88 a ty to masz już takie konkretne objawy że lada dzień się zacznie. Może skonsultuj z lekarzem te zastrzyki.
 
Mi w pierwszej ciąży czop odszedł po wizycie u gina i badaniu. Ale chyba lekarz specjalnie niezbyt delikatnie mnie badał żeby trochę szyjkę pobudzić. Wody się saczyly ale pecherz przebili mi na porodówce dopiero. I jeszcze wód sporo było.
Z Kasią nie kojarzę żeby czop odszedł. Wody też się nie saczyly a do szpitala trafiłam z 2 cm rozwarciem.
 
Dzień dobry.

Kciuki za rodzące ;)

Gosik88 a ty to masz już takie konkretne objawy że lada dzień się zacznie. Może skonsultuj z lekarzem te zastrzyki.
Rozmawiałam z nim, mówił żeby w dniu odejścia wód nie wziąć dawki, ale wróżka nie jestem i nie wiem kiedy to się stanie. Dziś nie wzięłam, bo się boję. Jak do jutra rana nic się nie będzie działo to zrobię około 6. W ogóle skończył mi się euthyrox i zapomniałam wziąć receptę ehh.
 
reklama
Do góry