reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja biorę asparginian extra ( magnez + potas)
Zabroniony to jest chyba już w końcówce ciąży żeby nie uciszać skurczy porodowych ( tak kiedyś słyszałam)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czasem biorne magne b6 lub magvit b6. Bralam prawie cala poprzednia ciaze i nie mialam zadnych dolegliwosci, twardnienia brzucha etc. Gin do konca nie kazal odstawic.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
Byłam wczoraj u gina ale niestety odmówił dokładnego zbadania, ponieważ okazało się, że macica jest w takim tyłozgięciu, że badanie sprawiłoby mi ból. Dosłownie przyklejona do kręgosłupa. W poniedziałek rano mam przyjechać na usg do szpitala, wtedy dowiem się więcej. Może nie być lekko bo przy tyłozgięciu nawet usg może nie być dość czytelne na tym etapie. Przyznam, że takiego obrotu sprawy się nie spodziewałam. Wychodzi na to, że tyłozgięcie się pogłębia z każdą ciążą. To by tłumaczyło bóle brzucha i kręgosłupa gdy dłużej postoję lub chodzę. Ale wstępnie potwierdził, że dobrze podejrzewam, że jestem w ciąży :laugh2: Rozwala mnie to pytanie gina - co Panią do mnie sprowadza - myślę, że jestem w ciąży - a skąd Pani wie? :laugh2:

To liczenie tygodni ciąży jest proste. Jeśli jest np. 8 tyg i 4 dni to, jest skończone 8 tygodni, lub jest się W 9 tygodniu. Ponieważ przyimek W określa czas trwania czynności. A 8 tyg i 4 dni to właśnie trwający 9 tydzień, czyli jest się w trakcie.
:-D
moja kumpela poszła do gina i mowi, ze jest w ciąży a on - a czuje się Pani w ciąży? :laugh2:
 
Mi mdłości zaczęły się od 6 tygodnia .. Czyli od 3 dni .. Co wtorek jak zaczynam kolejny tydzień jest jakaś zmiana ..
W ogóle nie mogę spać na prawym boku bo boli mnie brzuch ..
 
Ja nie mogę na brzuchu, cycki mi eksplodują i brzuch boli. A śpię tylko tak. Pamiętam po porodzie gdy położyłam się pierwszy raz na brzuchu do spania. Jakie to było święto! :laugh2:
 
U mnie najgorzej, że mam 2 koty i oba kochają leżeć na moich cyckach kiedy tylko leżę na plecach, a ostatnio cyckoból permanentny i biedne nie rozumieją co się wydarzyło :errr:
 
Ja nie mogę na brzuchu, cycki mi eksplodują i brzuch boli. A śpię tylko tak. Pamiętam po porodzie gdy położyłam się pierwszy raz na brzuchu do spania. Jakie to było święto! :laugh2:
Ten to pamiętam ja uwielbiam spać na brzuchu ogólnie ze spaniem w ciąży mialam problem żeby się przekręcić ile musiałam się nagimnastykowac ale to przez okropny ból przy moim rozejsciu spojenia lonowego :errr:
 
U mnie najgorzej, że mam 2 koty i oba kochają leżeć na moich cyckach kiedy tylko leżę na plecach, a ostatnio cyckoból permanentny i biedne nie rozumieją co się wydarzyło :errr:
Właśnie, koty. Ja mam również dwa. Co prawda są niewychodzące na dwór, ale młode i trochę szaleją w domu. Mam pewne obawy, jak zareagują na taką zmianę sytuacji, tym bardziej, że dojdzie im stres związany ze zmianą mieszkania, bo będziemy potrzebowali większego. Nie boisz się, jak to z nimi będzie?
 
reklama
Hmm zastanawiam się czy nie iść na prywatne usg do polskiej kliniki w 8 tyg mój mąż mówi że lepiej poczekać do tego 12 tygodnia w ktorym będę miała scana i wszystkie inne badania a wy jak myślicie ? Jestem w 6 tyg i czekać Jeszcze kolejnych 6 trochę długo ale taka wizyta u nas prywatnie kosztuje około 700 zł na polskie zł przeliczajac :growl:
 
Do góry