reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Czekaj do wizyty. Teraz to się najwyżej zestresujesz, zwłaszcza jak się okaże, że ciąża młodsza i nic nie widać.
A USG jest bezpieczne ;)
Masz rację, ja mam prawdopodobnie młodszą ciążę niż z wyliczeń wynika, kilku lekarzy chciało mnie juz wysyłać na zabieg, bo twierdzili, że ciąża za mała, nie rośnie i wgl. Dobrze, że chciałam koniecznie poczekać jeszcze, nawet jak już wszelkie nadzieje straciłam, bo teraz pojawił się w końcu zarodek z serduszkiem :) może gdybym na siłę z niecierpliwości nie przybliżała wizyt, to ominąłby mnie cały ten stres, który przeżyłam.
 
reklama
@mysiaka92, ja mam dziś 8+1 i apka zmieniła mi na 9 tydzień ja mowię ze mam skończony 8 i leci 9..

@KOTEK, kochana jak pójdziesz na wizytę to moze jeszcze nie byc serduszka ale się nie stresuj [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
tak wiem zdaje sobie z tego sprawę, że nie będzie serduszka ale z powodu moich dwóch poronień ide we wtorek na wizyte, pewnie dostane jakies dodatkowe leki i nast. wizyta będzie za 2 tyg wtedy to będzie 7 tydz. 3 dzień to już serduszko powinno być :)
 
dziwne to jest, bo aplikacje które pokazują same tygodnie pokazują te zaczęte [w sensie że np to 7 tydzień u mnie], mylące dość, zwłaszcza dla takich początkujących w temacie jak ja
 
Dziewczyny a pijecie kawę?
Próbowałam odstawić ale to się skończyło mega bólem głowy .. Mam niskie ciśnienie J rano pije kawę z tego powodu. Ostatnio jakoś wchodzi mi ta kawa coraz gorzej .. Dziś wzięłam 2 lyki i więcej nie mogę bo mnie mdli jakiś taki pełny żołądek ..
Ja przestałam tolerować nawet zapach kawy, nie mówiąc już o jej piciu. Co do uczucia pełnego żołądka, to nie opuszcza mnie ani na chwilę niestety.
 
U mnie gin wpisuje 7/8 tc... czyli 7 skonczonych, 8 w trakcie.

Kawe pije ale slabiutka, musze przestac bi juz odczuwam brak magnezu. Poza tym w poprzedniej ciazy walczylam ze skurczami boje sie zeby to sie nie powtorzylo.

Co do picia wody przy krzywej cukrowej to nie chodzi o to zeby wypic jej 2 litry, ale kilka razy po kilka lykow zeby usunac slodki snak w ustach.
 
Dzień dobry.
Byłam wczoraj u gina ale niestety odmówił dokładnego zbadania, ponieważ okazało się, że macica jest w takim tyłozgięciu, że badanie sprawiłoby mi ból. Dosłownie przyklejona do kręgosłupa. W poniedziałek rano mam przyjechać na usg do szpitala, wtedy dowiem się więcej. Może nie być lekko bo przy tyłozgięciu nawet usg może nie być dość czytelne na tym etapie. Przyznam, że takiego obrotu sprawy się nie spodziewałam. Wychodzi na to, że tyłozgięcie się pogłębia z każdą ciążą. To by tłumaczyło bóle brzucha i kręgosłupa gdy dłużej postoję lub chodzę. Ale wstępnie potwierdził, że dobrze podejrzewam, że jestem w ciąży :laugh2: Rozwala mnie to pytanie gina - co Panią do mnie sprowadza - myślę, że jestem w ciąży - a skąd Pani wie? :laugh2:

To liczenie tygodni ciąży jest proste. Jeśli jest np. 8 tyg i 4 dni to, jest skończone 8 tygodni, lub jest się W 9 tygodniu. Ponieważ przyimek W określa czas trwania czynności. A 8 tyg i 4 dni to właśnie trwający 9 tydzień, czyli jest się w trakcie.
 
reklama
Do góry