reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kjisko ja też słyszałam że lepiej żeby się samo zaczęło ... Masz pewność że dzidziuś był gotowy żeby się urodzic. Często termin porodu jest określany błędnie i dzidziuś chciałby posiedzieć w brzuszku 2tygodnie dłużej a planowane CC masz zazwyczaj 2 tygodnie przed terminem który mógł być błędny czyli można zabrać maluchowi nawet miesiąc i go na siłę wyjąć ... Oczywiście każdy robi jak uważa ... Ja się zdaje na lekarzy jak każą tak zrobię. [emoji14]

Aniołek z tym pasem to jak ze wszystkim ... Ma swoich zwolenników i przeciwników... Mam koleżankę która sobie chwaliła a mnie strasznie kręgosłup po nim bolał ... Ale czasem nosiłam jako pas wyszczuplajacy [emoji23]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak w ogóle, któraś z dziewczyn, które przeszły na grupę facebookową rozpakowała się już? Wiecie coś?

w57vdqk38htkkpep.png
 
Czesć dziewczyny! ja wrocilam od lekarza i jestem troche rozczarowana bo mam zalecenia na cc od okulisty a ona mi powiedziala ze takie cesarki umowione to najgorsze co moze byc, bo dziecko moze byc nie gotowe i ze jak zacznie sie akcja porodowa to wtedy mam jechac i pokazac zaswiadczenia od okulistów i ze wtedy mi zrobią... co myslicie? szczerze mowiąc to jestem troche zła, w ogole istnieje taka opinia ze cesarka to nie porod tylko "wydobyciny", ja nie mowię o przypadku jak ktos jest zdrowy i nie ma wskazan do cc, ale jak ktos ma i bedzie miec ta cc to ja przynajmniej sie czuje jak podmatka i osoba drugiej kategorii..
O kurcze, może to i dobrze? Ja mialam 1 cc ze wzgledu ze maly nie odddychal, a teraz mam wybor i jak bym chciala Cc to tydzien wczesniej bym miala nie czekając na skurcze. Wiec moze to zalezy od gina? Wiesz jak sie cos zacznie dziac dzidzia będzie gotowa na 100%do wyjścia, a planowane Cc moze zaklucic rytm malca..nie wiem kurcze
 
Ech.... wiecie co robię?;) Bujam się w ogródku na huśtawce i słucham śpiewu ptaków, odgłosów żab i innych domowych zwierzątek. Pogoda 21 st!!! Tak bym chciała już być tu z Igorkiem:) byłby obok mnie w gondoli i wysłuchiwal się w życie lesne:)
Czy jak będzie słoneczko powinno się smarować małego filtrami? Po jakim czasie jeśli już?czy w ogóle nie powinien mieć styczności że słońcem?wtedy witamina w tabletkach?

p19udqk324xkqow6.png

Ja mam Ziajka +30 od 1 dnia życia ( w składzie filtr mineralny który jest zalecany dla niemowlaków i alergikow). Będę smarować małego. Wiadomo, że nie będę go wystawiać na słońce ale w lato bedzie jeździł w samych bodziakach na krótki rękaw i nie wierze, że słońce go nie muśnie..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki które rodziły sn, czy po nacięciu krocza dają szwy samorozpuszczalne? Czy rzeczywiście te które nie rozpuszcza się są lepsze i ściąganie ich nie boli tak bardzo? Czytam.na necie że często Polozna je zdejmuje.... myślałam, że wraca się do szpitala na to po kilku dniach. Osobiście wolałabym rozpuszczalne Ale czytam że długo trwa dyskomfort bo ciagna przez kilka miesięcy A tak po 8 dniach jest spokój. Dobrze mówią w necie czy kolejne bzdury?

p19udqk324xkqow6.png
 
Do góry