reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Serdec znów myślę że to sprawa indywidualna ja miałam bliznę po CC szyta rozpuszczalnymi i nic mnie nie ciągnęło

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki które rodziły sn, czy po nacięciu krocza dają szwy samorozpuszczalne? Czy rzeczywiście te które nie rozpuszcza się są lepsze i ściąganie ich nie boli tak bardzo? Czytam.na necie że często Polozna je zdejmuje.... myślałam, że wraca się do szpitala na to po kilku dniach. Osobiście wolałabym rozpuszczalne Ale czytam że długo trwa dyskomfort bo ciagna przez kilka miesięcy A tak po 8 dniach jest spokój. Dobrze mówią w necie czy kolejne bzdury?

p19udqk324xkqow6.png
Tak niby są rozpuszczalne ale jak Cię coś ciągnie to położna ma za zadanie obejrzeć Twoją ranę i mi wyciągnęła jedną i było lepiej ale potem okazało się że coś tam nie chciało mi się zrosnąć i 6 miescy jeszcze sączyło mi to miejsce ale poszłam do gin i zapisał coś do smarowania i pomogło ale jakby nie pomogło czekało mnie ponowne szycie w szpitalu.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja juz malo sie rusza ale jak kopnie to solidnie. Uhhh wlasnie mam mkntaz mebli kuchennych a korytarzyk jeszcze nie pomalowany :/:/

Never ending story z tym remontem!!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w dwupaku meldujemy sie z domu duzo odpoczywac itp. W przyszla sobotę urodzinki Zuzi. Mialam tylko tort i ciasto zamawiac reszte sama, ale skoro jest jak jest ustalilismy z moim ze wszystko zamawiamy, a przekladac nie ma co dalej bo moze byc roznie.
Matko jak zuzke dorwalam to myslalam ze zacaluje ja hi hi

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeny ja też się zatęsknię za starszym a przeciez przy porodzie nie będzie mnie tylko 2 dni [emoji14]

Anusia to data urodzin podobna do mojego szkraba ... Synek z 2go kwietnia :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeny ja też się zatęsknię za starszym a przeciez przy porodzie nie będzie mnie tylko 2 dni [emoji14]

Anusia to data urodzin podobna do mojego szkraba ... Synek z 2go kwietnia :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Zuzka z 27 marca[emoji6] to blisko ( choc miala byc z 8 kwietnia), urodzinki tylko pozniej, bo w swieta nikomu nie pasowalo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry