reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Gratulacje :) Mam takie pytanie,jak szybko bedziecie wyprowadzac dzidziusia na dwor na spacer?

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wyprowadzać będę najpierw na ogródek.zalezy od pogody.jesli będzie ok 20 st to od razu;) na ile będę w stanie. Oczywiście w cieniu i w wózku odsłaniając od wiatru

p19udqk324xkqow6.png
 
Ta wiosna jest taka problematyczna. Z pierwsza corka bylam na deorze nastepnego dnia po wyjsciu ze szpitala... Bylo wtedy bardzo cieplobo srodek wakacji...

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze nie wiem kiedy wyjdziemy na dwór.
Zależy czy będzie padać czy nie. :)
Może już następnego dnia po wyjściu ze szpitala wyjedziemy gondolą na taras?
Czas pokaże :)
 
Ja mysle po paru dniach:) syna urodzilam na jesień i bylo ciezko:\ odrazu zachorowal jak go od cyca odstawiłam mial 3miesiace.2 tyg w szpitalu.. A teraz maj to cieplej i to koniec maja mam:) myślę ze zaczne od uchylania okna, pozniej balkon 15min a poniżej spacerki:)
 
ja mam zamiar w ten weekend wybrac sie juz na spacerek :)

Dziewczyny czy ktoras z Was po cc nosila moze pas poporodowy ? Warto czy to po prostu jedna wielka sciema?

Tez slyszalam ze nie ma diety matki karmiacej - ale warto sie obserwowac :)

W ciazy jadlam przerozne rzeczy - mowili zeby nie jesc cytrusow ja pilam co 2 dzien swiezo wyciskany sok i praktycznie w ogole nie chorowalam.

Ja mam mega ochote na krupniczek, najlepszy robi moja mamcia- musze ja poprosic:))

W ogole pogoda piekna ach!!
 
ja mam zamiar w ten weekend wybrac sie juz na spacerek :)

Dziewczyny czy ktoras z Was po cc nosila moze pas poporodowy ? Warto czy to po prostu jedna wielka sciema?

Tez slyszalam ze nie ma diety matki karmiacej - ale warto sie obserwowac :)

W ciazy jadlam przerozne rzeczy - mowili zeby nie jesc cytrusow ja pilam co 2 dzien swiezo wyciskany sok i praktycznie w ogole nie chorowalam.

Ja mam mega ochote na krupniczek, najlepszy robi moja mamcia- musze ja poprosic:))

W ogole pogoda piekna ach!!
Ja mialam Cc i nie nosilam pasu, podobno nie zaleca sie wlasnie pas po Cc sa rozne opinie . ja nie stosowalam i nie zaluje:)
U nas wiaterek troszke się ruszyl.. Ma byc burza dzis.. Ale czu ta wiosne:)
 
Ech.... wiecie co robię?;) Bujam się w ogródku na huśtawce i słucham śpiewu ptaków, odgłosów żab i innych domowych zwierzątek. Pogoda 21 st!!! Tak bym chciała już być tu z Igorkiem:) byłby obok mnie w gondoli i wysłuchiwal się w życie lesne:)
Czy jak będzie słoneczko powinno się smarować małego filtrami? Po jakim czasie jeśli już?czy w ogóle nie powinien mieć styczności że słońcem?wtedy witamina w tabletkach?

p19udqk324xkqow6.png
 
Czesć dziewczyny! ja wrocilam od lekarza i jestem troche rozczarowana bo mam zalecenia na cc od okulisty a ona mi powiedziala ze takie cesarki umowione to najgorsze co moze byc, bo dziecko moze byc nie gotowe i ze jak zacznie sie akcja porodowa to wtedy mam jechac i pokazac zaswiadczenia od okulistów i ze wtedy mi zrobią... co myslicie? szczerze mowiąc to jestem troche zła, w ogole istnieje taka opinia ze cesarka to nie porod tylko "wydobyciny", ja nie mowię o przypadku jak ktos jest zdrowy i nie ma wskazan do cc, ale jak ktos ma i bedzie miec ta cc to ja przynajmniej sie czuje jak podmatka i osoba drugiej kategorii..
 
reklama
kjsko - co za brednie! ja miałam cc planowaną przed terminem i ogólnie to bardzo dobrze ze wczesniej bo sie okazało ze malutki byl tak owiniety pepowina ze roznie to by sie moglo skonczyc. Skurcze w dniu cc jakies tam byly, ale typowej akcji porodowej nie było, podali mi napewno ta oksycotyne. Moj synek dostał 10/10 i wszystko z nim dobrze. I w zaden sposob nie czuje sie " gorsza" ze urodzilam przez cc, zreszta mialam ku temu powazne wskazania.

Powiem szczerze ze na Twoim miejscu tez bym byla rozczarowana ale to o czym piszesz to naprawde tak jest wsrod opinii spoleczenstwa :p Prawdziwa matka to ta co urodzila przez SN - nacierpiala sie przeszla przez ten trud itp ale CC nie robi sie dla przyjemnosci i tez sie czlowiek nacierpi.

Musialm sie wypowiedziec w tym temacie bo az mnie to poruszylo ! :)
 
Do góry