reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@sredec1982 pięknie twój synuś waży ale zawsze jest nadzieja że wkradł się błąd i synek urodzi się z mniejszą wagą;)
@kamilaasami to twoja mała już nie taka malutka, a do terminu cc jakoś się nastawisz przyszykujesz itd pomyśl ile z nas nawet nie zna dnia ani godziny i ile wcześniej musimy się przygotować żeby wszystko było gotowe na czas.
@szczesliwa66 czasami też czuję tak nisko jak mała ma czkawke tak przy spojeniu lonowym.
@aNusia90 trzymaj się tam, długo na pewno cię nie będą trzymać.

U mnie też wizyta 12.04 ciekawe ile będzie ważyć bo ostatnio było 1,5kg ale nie mówił ile może ważyć przy porodzie tylko spytał ile pierwsza córcia ważyła i kiwnal głowa wiec podejrzewam że ta bedzie miała podobną wagę. A jutro ide tylko po receptę i pokaże wynik z crp bo dziś odebrałam i widzę że dalej jest podwyższone.

@jetk
 
reklama
@Jetkaa my też slubu nie mamy ale ostatnio nam sie ksiądz zmienił i jak chodził po kolendzie mój M wprost spytał czy będzie jakiś problem to powiedział że nie bo dzieci nie odpowiadają za czyny dorosłych i teraz już się o chrzest nie martwie.
 
U nas tez raczej kobieta ktora jest w ciazy nie moze byc chrzestna czy chrzestnym.. A co do tego tematu az sie boje bo ja z moim slubu nie mamy i mieszkamy razem i przy 1 dziecku ksiadz mial ale i z wielkim bolem ochrzcil syna .. Ciekawe co teraz powie... I to nie jest tak ze nie chcemy, tylko nas nie stać na wesele..w tym momencie.. A ksiądz uwaza nieslubne dzieci za patologie..i rodzine cala w sumie..
Ja na szczęście mieszkam w miejscu gdzie nikogo nie interesuje czy jest ślub czy nie. Cieszę się też że jestem niewierząca bo trafia mnie jak słucham ile "madrosci" przekazują księża..

p19udqk324xkqow6.png
 
Paulaa no ja to odbieram pozytywnie tzn że będzie wcześniej i będę mogła się nastawić psychicznie na konkretną datę bo synka przenosilam i było mi okropnie ciężko już na końcówce, ale bać się boje ... Samego porodu niezależnie od tego kiedy będzie [emoji14]

Brzuszkowa [emoji33] wow ... Dla mnie czarna magia nie znam takich przesadow i nie chce ich znać [emoji14] w sumie to nawet tej czerwonej kokardki o której słyszałam nie raz - nie wiązałam synkowi i przy corci też nie będę ... Dla mnie największą ochrona dziecka jest moje uczucie do niego.



Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Jetkaa my też slubu nie mamy ale ostatnio nam sie ksiądz zmienił i jak chodził po kolendzie mój M wprost spytał czy będzie jakiś problem to powiedział że nie bo dzieci nie odpowiadają za czyny dorosłych i teraz już się o chrzest nie martwie.
To macie madrego księdza:) bo moj to siedzi na koledzie tak dlugo az mu koperty nie dasz. W sumie to nie moj ksiądz tylko mojego D.... Ale skoro mieszkam z nim to i moj.. Ehh .. Ja jestem mloda moj D tez i ksiądz się z tym nie kryje ze jestesmy mlodzi, ze nie mamy slubu ze drugie dziecko i wogole lubi osmieszac ludzi.. A ja nie czuje sie gorsza od tych co maja slub i jedno dziecko.. Bo to nie świadczy o nas ze np jesteśmy złymi rodzicami czy cos.. A tu taka mentalność goralsko ze jak dziecko to slub.. A my chcemy uzbierac i poczekac :) na ten wyjatkowy dzien prawda?:) mam stresa jak pomysle o chrzcinach ..
 
Dzień dobry.

My o chrzcinach pomyślimy jak się mały urodzi. Może uda się razem z naszą 10 rocznica ślubu.... Ale to takie luźne planowanie. Starsza byla chrzczona jak miała 5 tygodni a młodszą jak miała 4 miesiące. I gdzieś w tych widełkach wiekowych i młodego zechcemy ochrzcić.
 
Cześć dziewczyny:) my tez juz nie śpimy, pije kawke przekonuje synka do przedszkola.. A dzis tak mocno spalam i tu budzik dzwonił:\ a dawno tak smacznie nie spalam:\
 
reklama
My też już na nogach. Szykujac śniadanko sprzątam po wczorajszych gościach. Nie żyje zmywarka, bo od nuedzieli leciała już z 6 razy. A pomyśleć, że to wszystko bym musiała myć ręcznie. Zaraz dzwonię też.di naszego pediatry, bo Amelce katar nie przechodzi. Dziś rano zaś zwymuitowala śluz, który jej spływa do gardła ahhhh... Poranek u nas super słoneczny i oby jak najdłużej dzisiaj było.
Dziś, jak maze wróci z pracy, przenosimy mniejsze meble z sypialni do salonu i dzisiaj pierwsza nocka na podłodze w salonie... Nieład i rozgarbiel do niedzieli włącznie. Czas na malowanie sypialni :D A potem już ekspresowe przygotowywanie się na naszą drugą córeczkę;)
 
Do góry