reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jakoś średnio przekonuje mnie ta koszula. Biorę zwykła z dekoltem, po porodzie i tak się przebiore. Z tego co pamiętam to przy porodzie nie pobrudzilam koszuli, bo i tak trzeba ją do góry podnieść :)
 
reklama
Ja wezme do szpitalapampersy bo u nas nie daja, ochronna massx przrciw odparzeniom babydream, chusteczki, niedrapki, 2 czapeczki jakbym chciala sale przewietrzyc i bylo potem wychlodzone, no i butelke mala jakbym pokarmi od razu na tyle nie miala, zastanawiam sie jrszcze nad smoczkiem
 
A co zabieracie dla maluszka do szpitala?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam spakowane :
Sudocrem i bepanthen (małe opakowania)
Mustela żel do ciałka i włosków
Oliwka Hipp
Pampersy
Mokre chusteczki
Smoczek
Butelkę
2 x body, 2 x półśpiochy
2 x pajacyk, 2 x czapeczka
Niedrapki, skarpetki
3 pieluszki
Rożek

Ciuszków więcej o jeden komplet bo tak ogólnie zaczęłam magazynowanie od 56 rozmiaru, ale jeśli urodzi się mniejsza to 50 z rozmiaru też mam. [emoji6]

Zależy jeszcze do którego szpitala pojedziemy. Dlatego asekuracyjnie mam spakowane ten żel do kąpieli, oliwkę, bo nie każdy szpital we wszystko wyposaża.
 
Ja mam spakowane :
Sudocrem i bepanthen (małe opakowania)
Mustela żel do ciałka i włosków
Oliwka Hipp
Pampersy
Mokre chusteczki
Smoczek
Butelkę
2 x body, 2 x półśpiochy
2 x pajacyk, 2 x czapeczka
Niedrapki, skarpetki
3 pieluszki
Rożek

Ciuszków więcej o jeden komplet bo tak ogólnie zaczęłam magazynowanie od 56 rozmiaru, ale jeśli urodzi się mniejsza to 50 z rozmiaru też mam. [emoji6]

Zależy jeszcze do którego szpitala pojedziemy. Dlatego asekuracyjnie mam spakowane ten żel do kąpieli, oliwkę, bo nie każdy szpital we wszystko wyposaża.
Wlasnie tam gdzie ja bede rodzic to wszystko swoje nawet ubranka.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mamcie, które już rodziły. Jakie polecacie podkłady poporodowe? Spakowałam z belli jedno opakowanie (mój jak coś dowiezie mi kolejne) tylko zastanawiam się czy są wystarczająco chłonne??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry