reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@sredec1982 @Blondynka1988 Wy to już macie z górki [emoji6] Ale w sumie można powiedzieć, że położyło nas mniej więcej tak samo - bo ja przecież te 2/3 tygodnie za Wami jestem [emoji28]

Mi ginekolog powiedział, że 10.04 zobaczymy co na wizycie i wtedy będzie decyzja podejmowana. Wtedy wyjdzie jakoś 36 zaczęty.

Mi właśnie jakoś zgaga odpuściła - może dlatego, że brzuszek już mega nisko mam i mała mi bardziej główką na pęcherz ciśnie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, aż trudno uwierzyć że majówki będą się już rozpakowywac. Ja to jeszcze trochę, ale niektóre z was to już tuż tuż. Po tych waszych szpitalach wymieklam i się już spakowalam.
 
ja mam to samo, mąż wróci z pracy to mu każę zdjąć walizkę ze strychu :p
już mam w głowie co spakować, zostanie mi spakować kosmetyczkę - kupić do niej wszystko i jakieś żarełko/wodę :)
 
Mnie nic nie ciągnie, nic nie boli. W czwartek mam wizytę u lekarza i gbs. A termin na 1 maja.

Trochę się nakręcam, bo mój pan kupił za granicą jakiś obraz malowany niby akwarelami. Farbą nie czuć, ale drewno mi śmierdzi jak trociny u chomika :/. Cały dzień jest otwarte okno w pokoju, gdzie wisi ten obraz i drzwi zamkniete a mimo to mi zalatuje. Mam nadzieję, że nie jest to w żaden sposób szkodliwe...
 
A ja dziewczyny od rana sprzatam :) mam dzis straszna ochote:) ale nie szaleje :) mam posciel przebrana, meble umyte z kurzu, pranie poprane, poskladane:) zostalo tylko podlogi umyc i wc:)i pozniej obiad:)
Ja co sie schyle po cos mala mnie kopie w żebra hehe to takie super uczucie:) moj tez juz sie doczekac nie moze az bedzie mala kangurowac:) wzial sobie tydzien urlopu zebym doszla do siebie, pomogl mi przy malej i synku póki nie wpadne w rytm przy 2dzieciach:)
 
Zazdroszczę wam, że wasi faceci nie mogą się doczekać dzieci i troszczą się o was :) mój ma nas w poważaniu

w57vdqk38htkkpep.png
 
reklama
Do góry