reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Zazdroszczę wam, że wasi faceci nie mogą się doczekać dzieci i troszczą się o was :) mój ma nas w poważaniu

w57vdqk38htkkpep.png
Mój też nie jest z tych co się doczekać nie mogą. Za dużo troski też nie mam, poda czasem coś do picia i tyle. Większość to moja mama mi teraz pomaga. U mnie to taki typ że ma tradycyjny podział obowiązków-baba w kuchni A on "męska praca" więc nic nie potrafi i nie chce zrobić.

p19udqk324xkqow6.png
 
reklama
Zazdroszczę wam, że wasi faceci nie mogą się doczekać dzieci i troszczą się o was :) mój ma nas w poważaniu

w57vdqk38htkkpep.png
Musi być Ci bardzo trudno, może jak maleństwo się urodzi to mu się zmieni a jak nie to znaczy, że nie jest wart Was. My kobiety jesteśmy silne wszystko potrafimy znieść. Jak zobaczysz tą małą kruszynke to i tak nikt nie będzie się liczył. Życzę dużo siły.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi wózek przyszedł, właśnie go rozpakowałam, a moje dziecko siedzi w kartonie po nim bo zrobiło sobie domek z niego. Torbę zakupiłam, wystarczy się spakować, narazie tylko wkładki laktacyjne w niej siedzą ale powoli będą ją zapełniać.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na mojego Pana nie mogę narzekać, dba, sprząta, zakupy robi :).

Mój brzuch ma właśnie czkawkę :).

Mnie zostało dokupić kilka rzeczy do apteczki i koszulę do porodu. Myślę o tej:Link do: Koszula jednorazowa - PORÓD KARMIENIE SZPITAL L/XL - co uważacie? Dziś chcę ją zamówić.

Też się nad nią zastanawiałam. Ale finalnie dostałam od mojego D siostry koszule, w których ona karmiła swoje dziecko. I założę jedną z nich do porodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam cc i właśnie nie pamiętam, czy właśnie nie dostałam takiej ze szpitala... Albo byłam w mojej, co do karmienia, bo nie kupowałam przy Amelce specjalnej na poród. Ale chyba miałam specjalną ze szpitala, z tylu na sznurki, bo do kręgosłupa dostałam przecież zastrzyk...
@aniolek678 jak to było u ciebie? Miałaś swoją koszulę? Czy jednak taką specjalną do porodu?
 
reklama
Do góry