reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Aniołek, ja miałam gorączkę po pierwszym porodzie jak pokarm ruszył. Piersi mi niemal eksplodowały. W nocy sciagalam pokarm kilka razy i w końcu się uspokoiło. Nie wiem dlaczego mój organizm tak zareagował. Po drugim porodzie było ok.
 
reklama
@aniolek678 uważaj z gorączką. Może być spowodowana cc (ranę dziennie psikalam osceniseptem i wietrzyłam). Może też właśnie jak pisze @tysia123 spowodowana nawalem pokarmu. Z tego co wiem, to po porodzie kobiety ze zmęczenia i karmieniem dostają gorączki. Do 38st. Cel. można karmić piersią. Jeżeli się czegoś obawiasz można odciągnąć. Oczywiście jeżeli gorączka nie obniża się powinnaś skonsultować się z lekarzem. Na gorączkę jest dobra herbata z sokiem malinowym, mleko z miodem lub napar z lipy... Może pomoże... Trzymaj się ciepło. Mam nadzieję, że przejdzie ;)

@Gosiaczek1202 też się czuję jak slonica, ale to chyba większość z nas:D Ładne imiona.

@MB91 super ten twój mezus. Mój też pomocny, ale na koniec dnia mnie załamał :dry:

A u mnie dziś był taki maraton, że szok. W sumie 20 gości, bo o 20.00 przejeżdżając rodzinka wstąpiła, więc szybko kolejne przygotowywanie stołu. Poza tym Amelce coś dolega... brak apetytu, mały katarek, niby gardelko rano bolało. Większość mam już poogarniane, jutro reszta. O 22.40 szczęśliwie się ułożyłam pod telewizorem... od rana na nogach, ale po 19.00 miałam już dość, A potem jak dojechala kolejna część rodzinki, to już brzuszek strajkowal, bo u góry klul... Dobrze, ze mam to już za sobą;) jutro dokanczam prace i odpoczywam. Mam taką nadzieję:D
U nas tsk wieje, że nawet kanały nie odbierają i chyba muszę iść spać... Dobranoc dziewczyny :)
 
Eh bolą mnie kolana ale tylko w nocy, w dzień nic się nie dzieje. Nie wiem czy źle leżę czy tak mam po całym dniu

w57vdqk38htkkpep.png
 
Dzień dobry [emoji3]

Znowu w pół przespana noc, ale już nie mam zamiaru marudzić bo raczej tak już do końca zostanie.
Leniwy poranek - mój D jeszcze śpi, a ja się edukuje od rana przy kawce. [emoji428][emoji477]️
Niedługo pewnie wstanie i zjemy sobie śniadanko, a koło 14 przyjeżdzają do nas goście na kawkę.

@Gosika88 a bierzesz magnez? Mi drętwieją ręce (też po nocy), ale odkąd regularnie łykam magnez to jest troszkę lepiej. Może to już od tej wagi, którą dźwigamy? Maluszki nasze już troszkę ważą przecież[emoji6]

Wrzucam fotkę całkiem sensownej książki, bo ktoś ostatnio pytał co polecamy [emoji6]

Miłego dnia dziewczynki [emoji213]
1522654663-7b481caf03e3d28a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny:) u nas wieje strasznie, śniegu napadalo i znowu mamy zime:\
Stresuje sie bo na ta pogode mala malo mi się rusza.. W sumie ja tez czuje sie senna i wogole więc na nią tez to dziala.. A ja sie w tedy jeszcze bardziej stresuje jak ten maly len przez kilka godz nie kopnie mnie.. Dopiero ja musze jak obudzić zeby pokopala.. W nocy mialam nie zbyt przyjemny skurcz :\ az mnie obudzil 1 skurcz.. Brzuch się stawil i bol w jajnikach jak na okres...
Milego dnia kobitki ;*
 
Dzień dobry [emoji3]

Znowu w pół przespana noc, ale już nie mam zamiaru marudzić bo raczej tak już do końca zostanie.
Leniwy poranek - mój D jeszcze śpi, a ja się edukuje od rana przy kawce. [emoji428][emoji477]️
Niedługo pewnie wstanie i zjemy sobie śniadanko, a koło 14 przyjeżdzają do nas goście na kawkę.

@Gosika88 a bierzesz magnez? Mi drętwieją ręce (też po nocy), ale odkąd regularnie łykam magnez to jest troszkę lepiej. Może to już od tej wagi, którą dźwigamy? Maluszki nasze już troszkę ważą przecież[emoji6]

Wrzucam fotkę całkiem sensownej książki, bo ktoś ostatnio pytał co polecamy [emoji6]

Miłego dnia dziewczynki [emoji213]
1522654663-7b481caf03e3d28a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Biorę ale nieregularnie. To chyba nie od braku magnezu, bo wcześniej tak nie miałam, nie wiem zresztą ., Bo tylko w nocy bola. Może być że przeciążone, w sumie nigdy takiej wagi nie dzwigalam :D

w57vdqk38htkkpep.png
 
@Jetkaa w Gdyni też spadł śnieg. Obudziłam się i jak zobaczyłam jaka jest pogoda za oknem to się za głowę złapałam. Wczoraj cały dzień mgła i deszcz, a dzisiaj śnieg... powaliło tą pogodę.

@Gosika88 ja dźwigałam już kiedyś nawet więcej kg... ale stare dzieje [emoji39] Jeszce chwila i będziemy tulić nasze maleństw do piersi a wtedy i kolana odpoczną[emoji16][emoji173]️

34 tydzień na aplikacji wyskoczył !!! [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

Mnie w nocy bolą biodra i drętwieje jedną noga. Czasem też kręcą bardzo nogi w kostkach. Chyba dziecko uciska i jest gorsze krążenie w nogach bo jak pochodzę to jest ok.
 
reklama
A jak tak sobie czytam i czytam i sie zastanawiam jak to jest z tym 2 porodem :) czy szybciej:) czy przed terminem czy jak hehe:) wiem ze nie ma reguły:) ale im bliżej do porodu tym bardziej mi sie te dni dluza:\
 
Do góry