reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hehe, lada moment posypią się dzieciaczki. Ale super.

Ja jadę jutro robić badania i w sobotę wizyta. Ehhhh, męczące te święta .Dobrze że już po.
 
Zmotywowalyscie mnie do zerkniecia w apke odliczania dni i sie przerazilam...52 dni...o matko kiedy to zlecialo. Musze sie ogarnac i torbe spakować i dokuoic co tam brakuje i pranie zrobic, ale musze poczekac az moj komode zlozy no i jeszcze musze zorganizować roczek Zuzi...niby klandarzowy jakis czas temu wybil ale teraz musze ogarnac przyjecie. Zaplanowane na 14. Mam nadzieje ze moj pomoze bo juz przygotowania do swiat mnie wymeczyly, nie mowiac juz święta...ale podobno od jutra juz slicna pogoda i ciepelko wiec moze i lepszy stan ducha bedzie. Pozdrawiam Was.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jestem w szoku jak to leci.. I naleze do osob ktore musza mieć wszystko wczesniej zaplanowane i zrobione:) dlatego mam juz wszystko zrobione:) aa tylko lozeczko i kolyske zlozyc:)
 
No i zaczęło się odliczanie ;) U nas 48 dni, ale do planowanej cc 42 dni. Ale już w piątek malujemy sypialnię, potem ogarnę ciuszki, robię zakupy, stawiamy łóżeczko, pakuje torbę. Póki mam jeszcze możliwość, to może poszukam Amelce sukienkę na chrzest naszej kruszynki, którą może jeszcze wykorzystamy na 2 wesela: sierpień i wrzesień...
No i może więcej poodpoczywam :D
U nas jest tradycja, że chrzest się robi do miesiąca po narodzinach dziecka. A jak jest u was?
 
No i zaczęło się odliczanie ;) U nas 48 dni, ale do planowanej cc 42 dni. Ale już w piątek malujemy sypialnię, potem ogarnę ciuszki, robię zakupy, stawiamy łóżeczko, pakuje torbę. Póki mam jeszcze możliwość, to może poszukam Amelce sukienkę na chrzest naszej kruszynki, którą może jeszcze wykorzystamy na 2 wesela: sierpień i wrzesień...
No i może więcej poodpoczywam :D
U nas jest tradycja, że chrzest się robi do miesiąca po narodzinach dziecka. A jak jest u was?
U nas nie ma znaczenia kiedy:) syna chrzcilam jak mial 5miesiecy prawie 6 bo chorował strasznie pozniej święta i jakostak zeszlo..:) a mala chce w lipcu jak bedzie miala 1.5/2miesiace jak będzie wszystko ok :) jak wygladaja u was chrzciny?:) ile osob? Do której się siedzi.:)? I wogole? Bo u nas goralskie sie chyba roznia?:)
 
Hej dziewczyny :)
Spóźnionego Alleluja ;) trochę pochłonęły mnie przygotowania do świat , prasowanie i tak dalej ale zerkam codziennie ;)
Święta święta i po świętach a ja od wczoraj wieczora leżę plackiem , zaczął się 36 tydzień i brzuch od wczoraj żyć nie daje :( cały czas jest twardy, momentami gdzieś za boli ale mały świruje wiec się nie denerwuje :p
Ale to już nie czas na bieganie tylko odpoczynek dziewczyny :)
W czwartek wizyta ;) a ze pogoda ma być ładna przez ten tydzień to mam nadzieje ze mi się tez polepszy :)
Muszę ostatecznie popakować torbę bo nigdy nic nie wiadomo ;)
Na szczęście mam mojego kochanego M który we wszystkim mi pomaga ;) pozdrowionka ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry