reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A ja się już czuje tak ciezko:(( marzę o.tym by już być z malenstwem, żeby normalniej żyć. Jest mi tak ciężko,że pół godz nawet siedzieć nie mogę;( leżę bo muszę, a potem jak dotrwam do 38tc będę leżeć bo nie będę w stanie chodzic;( nie wiem, czy ten ciężar wziął się właśnie z2 tygodniowego już trybu leżenia,czy w 9 miesiącu już tak jest..
Wczoraj miałam kilka skurczy, dziś na razie jeden Ale jakis mocniejszy i się wystraszyłam...
Ale będę panikowac....


p19udqk324xkqow6.png
 
reklama
A ja się już czuje tak ciezko:(( marzę o.tym by już być z malenstwem, żeby normalniej żyć. Jest mi tak ciężko,że pół godz nawet siedzieć nie mogę;( leżę bo muszę, a potem jak dotrwam do 38tc będę leżeć bo nie będę w stanie chodzic;( nie wiem, czy ten ciężar wziął się właśnie z2 tygodniowego już trybu leżenia,czy w 9 miesiącu już tak jest..
Wczoraj miałam kilka skurczy, dziś na razie jeden Ale jakis mocniejszy i się wystraszyłam...
Ale będę panikowac....


p19udqk324xkqow6.png
Ja jestem zmeczona nie tyle brzuszkiem czy kg co psychicznie bo brzuszek mam maly, ale ciągle się stresuje czy wporzadku z mala, jak sie nie rusza to dlaczego, to zas zeby w brzuszek się nie uderzyc przy zabawie z malym i wogole..i to mnie meczy strasznie..
 
Hej :) ja się aktualnie relaksuje przy zamówieniu koleżanki, chciała żeby wykonać jej kolczyki więc sobie powolutku dlubie :) skurcz mnie w pewnym momencie ścisnął hehe nie bylo miło [emoji14]

w57vdqk38htkkpep.png
 
dziewczynki, kurcze mam gorączke ponad 38 stopni ... :(

Mysle ze to chyba ze zmeczenia albo od rany ?? Ale wyglada ok nic sie z niej nie sączy... wzielam juz dzisiaj 2 x paracetamol w ciagu dnia nie wiem mysle ze chyba wezme jeszcze jeden i pojde spac.. A maz nakarmi malego mlekiem mm.. bo ja piersi nie jestem w stanie go teraz przylozyc bo cala sie trzęsę...i mam dreszcze.. i poty mnie zalewaja

Mialyscie moze takie przygody po cc ???
 
dziewczynki, kurcze mam gorączke ponad 38 stopni ... :(

Mysle ze to chyba ze zmeczenia albo od rany ?? Ale wyglada ok nic sie z niej nie sączy... wzielam juz dzisiaj 2 x paracetamol w ciagu dnia nie wiem mysle ze chyba wezme jeszcze jeden i pojde spac.. A maz nakarmi malego mlekiem mm.. bo ja piersi nie jestem w stanie go teraz przylozyc bo cala sie trzęsę...i mam dreszcze.. i poty mnie zalewaja

Mialyscie moze takie przygody po cc ???
Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aniolek678 na Twoim miejscu nie czekałabym do rana, tylko od razu jechała na jakąś świąteczną opiekę medyczną, teraz jest chyba przy szpitalach tylko. Masz objawy infekcji, jeśli to nie wirus, może być zakażenie wewnętrzne.
 
Witajcie dziewczynki .Ja nawet nie ciesze sie w te swieta. Caly czas w glowie mysl byle dotrzymac do terminu. Kalendarzyk pokazuje 35 t zaczęty. Za tydzien mam konsultacje CC .Musi mi pogrzebać ,posprawdzać wszystko .Jeszcze kilka tygodni a ja juz czuje sie jak slonica ledwie chodze nogi puchną. Jastem u tesciow i nawet oni to zauważyli .Dzisiaj sie pytali o imie bedzie Szymon Jan .To Jan po teściu .Omalo teścia do zawalu nie doprowadziłam dzisiaj bo jakos zaczelam powoli sie toczyć po dłuższym siedzeniu na tylku. A teść mi sie pyta czy cos mi sie dzieje. Biedak pewnie myslal ze rodzę .A ja mowie nie tato jescze nie pora. Takze zaciskam nogi i czekam .Pewnie ze temin mam na poczatek maja to mi zrobia cesarkę pod koniec kwietnia bo beda sie bać porodu przedwczesnego .Juz raz z tego powodu bylam w szpitalu .Boze zeby to jakos przetrzymać .Ciekawe ile mlody bedzie ważyć pewnie sporo.
 
reklama
@sredec1982 wiem co czujesz, bo ja sama od tego leżenia jakaś taka ociężała jeszcze bardziej jestem.
Przejdę tyle co do kibelka i już brzuch twardnieje i skurcze łapią.
A dzisiaj dodatkowo jeszcze mnie cycki tak bolą, że szok! Z sutków siara cieknie jeszcze bardziej.
Serio boje się, że nie wytrzymam do 36 tygodnia [emoji21]

@aniolek678 jedź tak jak radzą dziewczyny, bo jesteś po CC a to przecież operacja a nie drobny zabieg. Nigdy nic nie wiadomo - warto to skontrolować. 3mam kciuki!

@Gosiaczek1202 ładne imię [emoji4] Dasz radę zobaczysz. Mam nadzieje, że wszystkie damy.

Nawet w te święta nie pojadłam - nie mam jakoś apetytu kurczę. Wmuszam dosłownie w siebie jedzenie. Ale fakt... chłopa to mam kochanego [emoji16][emoji173]️ wszystko zrobi i to bez proszenia się o to.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry