reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej.

Ja ierwszym córkę urodziłam idealnie w terminie, druga 3 tyg przed terminem. Myślę że teraz będzie też przed terminem. Najbardziej by mi pasowało między 6 a 10 mają ;)

Dziś z rana robiłam badania a potem zakupy. Teraz muszę w domu trochę ogarnąć.

Mi z wyprawki zostało wózek wybrać i znaleźć. Nie mam na to ani ochoty ani czasu. A może coś polecicie z dużą gondola, na pompowanych kolach i generalnie wózek ma być "terenowy". Waga nie gra roli .
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3] Można powiedzieć, że prawie już doszłam do siebie [emoji6] Posprzątałam właśnie w mieszkaniu, zrobiłam sobie koktajl i usiadłam na tyłeczku. I będę już tak siedzieć do wieczora bo mój wyjechał na weekend z synem. Muszę w końcu zacząć przygotowania do porodu i do powitania małej na świecie dlatego też doszlifowuje dzisiaj listy i w tygodniu pewnie polecimy na zakupy [emoji4]

A Wy jak spędzacie weekend?

@Jetkaa a jakich kapturków używałaś? I jak w ogóle dobiera się ich rozmiar?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Easy strt :) ja S bo to najmniejsze bo mam baaardzo male sutki :\ i maly jak ssal to brodawke tylko bo sutkek mu wypadal bo mam male :\ i sa super :) tylko robilam blad zakładając je bo nie wiedziałam dokladnie jak sie ke zaklada a później ogarnęłam na yt i juz wiem co i jak :)

Ja dziś nie sprzatam caly tydzien pralam sprzatalam dzis koniec wolne:)
 
Hej.
U mnie też na spokojnie wózek fotelik zamówione, tylko apteczne rzeczy mi zostały i kosmetyki no i prać i prasować ubrania i się pakować. W czwartek umyłam łazienkę od a do z wczoraj zaczęłam kuchnię ale zrezygnowałam w połowie tylko górne półki mi się udało ogarnąć i okap bo siły mnie opuściły. Wieczorem wybrałam się z koleżanką na przysłowiową kawę wróciłam o 22giej, mąż był na spotkaniu z kolegą równo wróciliśmy do domu. Mała oczywiście nie spała, ja czytałam książkę a ona usnęła przy mnie więc miły wieczór. Dzisiaj byłyśmy do teraz na dworze. Teraz obiad robię, potem mamy gości kuzynkę z ciotką zrobię deser lodowy z truskawkami. A jutro wybieramy się do bratowej na urodziny. Także intensywny weekend.
Jeetka też uzywalam kapturki i miałam z Avent standard, uratowały mu życie, karmiłam nimi przez 11m-cy bo mam wklęsłe sutki a te kapturki je wyciągały. Poranione miała tylko przez pierwszy tydzień jak ich nie miałam.
Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego weekendu.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.

Ja ierwszym córkę urodziłam idealnie w terminie, druga 3 tyg przed terminem. Myślę że teraz będzie też przed terminem. Najbardziej by mi pasowało między 6 a 10 mają ;)

Dziś z rana robiłam badania a potem zakupy. Teraz muszę w domu trochę ogarnąć.

Mi z wyprawki zostało wózek wybrać i znaleźć. Nie mam na to ani ochoty ani czasu. A może coś polecicie z dużą gondola, na pompowanych kolach i generalnie wózek ma być "terenowy". Waga nie gra roli .
Ja zastanawiam się nad roan bass soft. Są też w wersji eko skóra. Nie są drogie, super wyglądają. Na pompowanych kołach. I 83 cm gondola ma.
2609d6e3f0a770cf38aba5a5c1b351c3.jpg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Jetkaa, też stosowalam nakładki, ale pomimo tego miałam obolale piersi... juz nie pamietam jaka to była firma, ani rozmiar. Położne w szpitalu podały mężowi i poszedł kupić do apteki...

Ja o 12.00 wróciłam z zakupów, zrobiłam obiad i ogarnęłam dom. Na szczęście mąż mi dziś pomógł i przypomniał sobie ile to jest pracy :D Dobrze się stało, bo ostatnio narzeka, mówiąc, że mam to olac, położyć się i odpoczywać. A jak widzę coś nie tak, to nie umiem tego zostawić. Ostatnio tylko chodzę zmierzla i narzekam na rodzinkę, że nie mogą nawet za sobą posprzątać. Mam nadzieję, że teraz mężus będzie to doceniać...
Nie wiem czy wy też tak macie, ale u mjie na okrągło trzeba sprzątać. W kuchni stos naczyń, garnków, sztućców, pelno kurzu na podlogach, ze codziennie albo odkurzacz albo miotła idą w ruch... no i wszędzie graty... Już mi ręce opadają. A co będzie jak mała się urodzi? Sajgon totalny. Mąż cały dzień w pracy, ale jak wróci, to nie zwraca uwagi na to, że robiąc sobie jedzonko, to wszędzie syfi dookoła, córka jak jest w domu, to wszędzie graczki leżą. Cały dzień babcia jeszcze w domu, ale ani palcem nie kiwnie...

Zaraz mają kuzynki z rodzinami i wujek z ciotka przyjechać na kawkę, bo o 17.00 jest msza za rodzinę, ale my z córką zostajemy w domu. Jeszcze do końca nie wydobrzalysmy, a u nas w kościele brak ogrzewania i jest strasznie zimno.

Jutro zaś wraz z soltyska organizujemy Dzień Kobiet, więc trzeba iść wcześniej kawe zrobić i ogólnie ciacho poszykowac, a potem to uroczystość przy muzyce i występie artystycznym.
Tak to u mnie wygląda ;)
 
Ja zastanawiam się nad roan bass soft. Są też w wersji eko skóra. Nie są drogie, super wyglądają. Na pompowanych kołach. I 83 cm gondola ma.
2609d6e3f0a770cf38aba5a5c1b351c3.jpg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ma taki wozek.[emoji2] tylko inne kolorki[emoji6] jestem bardzo z niegp zadowolona, bo i w terenie świetnie sie sprawdza ale tez i w galerii (super zwrotny). Zuza korzysta narazie jeszcze ale bedzie musiala juz niedlugo odstapic [emoji6] gondola bardzo fajna. Moja wersja jest z ecoskora, kolory granat z bialaym.
Czytam co u Was regularnie ale przy Zuzce trudno czas znalezc zeby cos sklecic. Teraz chwilka wolnego, bo drzemie w foteliku bo na imprezke do mojej mamy jedziemy[emoji3]
Udanego weekendu pozdrawiam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja od wczoraj mam prawie cały czas spięty brzuch. Mam nadziej że wszystko jest ok.. jeszcze 4 tygodnie wytrzymać i będę spokojna.. przez to wkrecam sobie nie wiadomo co:( myślę że już powinnam prawie całkiem odpuścić sprzątanie i gotowanie...Ale jak ja tego nie zrobię nie będzie:( syf mnie wykańcza w domu,a jeść trzeba..:( na dziś koniec tyrania i idę na wyro. Mój też dość brudzi,ale niestety w kuchni zawsze coś spadnie A potem roznosi się po całym domu. Co zrobić.. latem jest jeszcze gorzej bo wnosi się brud z dworu to oknem tarasowym to zwirem:(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
A ja od wczoraj mam prawie cały czas spięty brzuch. Mam nadziej że wszystko jest ok.. jeszcze 4 tygodnie wytrzymać i będę spokojna.. przez to wkrecam sobie nie wiadomo co:( myślę że już powinnam prawie całkiem odpuścić sprzątanie i gotowanie...Ale jak ja tego nie zrobię nie będzie:( syf mnie wykańcza w domu,a jeść trzeba..:( na dziś koniec tyrania i idę na wyro. Mój też dość brudzi,ale niestety w kuchni zawsze coś spadnie A potem roznosi się po całym domu. Co zrobić.. latem jest jeszcze gorzej bo wnosi się brud z dworu to oknem tarasowym to zwirem:(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

@sredec1982 oszczędzaj się kobieto [emoji4] Przypomnij mi proszę, w którym tygodniu jesteś?
Chociaż wiem, że łatwo się mówi - oszczędzaj się... ja mam serdecznie dosyć choroby i odpoczynku. Mnie też twardnieje brzuch dzisiaj i się boję bo jestem po tym przeziębieniu... a moja ciotka mnie dzisiaj nastraszyła, bo obie córki urodziła wcześniej (po chorobie właśnie).





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aNusia90 nie strasz, że Zuzie takie nicponie są [emoji39]

@Brzuszkowa my mamy póki co małe mieszkanie (niecałe 50m2), ale już sama nie wiem czy to dobrze, czy źle... też non stop gdzieś coś leży mimo, że ja jestem raczej minimalistką i nie mam zbyt dużo „pierdółek”[emoji16] Prawda jest też taka, że my oboje dbamy o porządek - jak gotujemy to od razu sprzątamy po sobie itd., więc aż takiej tragedii nie ma. Ciekawe co będzie jak Zuzka się urodzi [emoji16][emoji51][emoji39]
W 2019 chcemy zmienić mieszkanie na 70/80 m2 więc wtedy podejrzewam, że będzie większe pole do popisu i organizacji [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@sredec1982 oszczędzaj się kobieto [emoji4] Przypomnij mi proszę, w którym tygodniu jesteś?
Chociaż wiem, że łatwo się mówi - oszczędzaj się... ja mam serdecznie dosyć choroby i odpoczynku. Mnie też twardnieje brzuch dzisiaj i się boję bo jestem po tym przeziębieniu... a moja ciotka mnie dzisiaj nastraszyła, bo obie córki urodziła wcześniej (po chorobie właśnie).





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w 33tc jestem. Czytam o tych przepowiadajacych, mam nadzieję że to tylko to. Choć dziwię się że tak nagle przyszły. Może powinnam zwiększyć ilość magnezu..
Dobrze że Ty zdrowsza już i masz przed sobą spokojna niedzielę.wykorzystaj to :) ja jutro tylko ugotuje i nic więcej robic nie będę.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry