reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziś miałam dzień lekarzy:) straszne ile ludzi choruje...aż się sama bałam o siebie i dzidzie...
Nie wiem jak Wy Ale ja coraz częściej mam skurcze tzn napinanie brzucha.. czasem jak mnie coś zakluje to aż się boję bolu porodowego... Dziś lekarz powiedział że nawet jak urodze za 2 tyg to dziecko będzie prawie na pewno 100% zdrowe:) tak trochę ulga,bo od dawna się boję czy dam radę do końca ciąży.. macie jakieś przeczucia względem siebie?Tzn że urodza się Wasze dzieciatka w terminie,a może po? A może to się dziedziczy?;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Ja mam wrażenie, że urodzę po terminie i poród będzie wywoływany. Nic mnie nie boli nie kłuje zero skurczy, z piersi nic się nie sączy. Młody się tak rozpycha, że momentami jest to mocno nie przyjemne, zwłaszcza jak leżę na boku.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z moim D. nawet ostatnio o tym gadaliśmy [emoji39] Ja uważam, że urodzę w połowie maja (czyli gdzieś 1 tydzień przed terminem z om); mój twierdzi, że urodzę w czerwcu[emoji33] Oby moje się sprawdziło - nie jego.

To prawda @Gosika88, te ruchy dzieciaczków już potrafią być troszkę nieprzyjemne.

Ja ugotowałam sobie rosół [emoji502][emoji502][emoji502] I leżę dalej - do niedzieli stwierdziłam, że nie ruszam się z domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie syn kopal strasznie wiedzialam ze to lokiec noga a mala jedt leniwa nie czuje kopniakow solidnych :\ tylko unoszenie brzucha takie jak w 17tyg lekkie musniecia :) nie wiem czy temu ze lozysko na przedniej scianie czy mala jest leniwa bo na kazdym usg spi, a jak sie rusza to delikatnie :)
 
hej dziewczynki,

Parę dni nie wejdę i czytam i czytam normalnie jak dobrą lekturę:))


Ale pech! na sam koniec ciąży okazało się że mam śladowe ilości białka w moczu ... na szczęście ciśnienie mam w normie i nie mam obrzęków. W każdym razie mam powtórzyć badanie za tydzień i zobaczymy..

Czy któraś z Was miała może tak ?

Lekarz też mówił że śladowe ilości nie muszą wcale oznaczać nic groźnego.. ale lepiej sprawdzić..

Tak czy siak, jestem mocno zestresowana :(
 
hej dziewczynki,

Parę dni nie wejdę i czytam i czytam normalnie jak dobrą lekturę:))


Ale pech! na sam koniec ciąży okazało się że mam śladowe ilości białka w moczu ... na szczęście ciśnienie mam w normie i nie mam obrzęków. W każdym razie mam powtórzyć badanie za tydzień i zobaczymy..

Czy któraś z Was miała może tak ?

Lekarz też mówił że śladowe ilości nie muszą wcale oznaczać nic groźnego.. ale lepiej sprawdzić..

Tak czy siak, jestem mocno zestresowana :(
Ja miałam, ale w pakiecie z nadciśnieniem i obrzękami, czyli klasyczny przedrzucawkowy.
Ciut bialka w moczu, to często artefakt, np. wynikły z diety. Tak naprawdę to tylko dobowa zbiórka moczu powie, czy tego białka jest rzeczywiście sporo, bo tak po nocy to może być przypadek, zwłaszcza bez innych objawów. Także spokojnie, powtórz i mierz ciśnienie
 
Dziewczyny czy uzywalyscie maść na brodawki? Jeśli tak to jakiej firmy :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez byl krem tej firmy ale ja nie czulam zeby mi jakoś pomagalo:\ maly skore sciagnal do krwi pozniej ropa leciala bol niesamowity, smarowalam ale nie czulam ulgi dopiero jak kapturek zaczelam stosować i odrazu się sutki zagoily :) ale teraz na wszelki wypadek tez kupię :)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3] Można powiedzieć, że prawie już doszłam do siebie [emoji6] Posprzątałam właśnie w mieszkaniu, zrobiłam sobie koktajl i usiadłam na tyłeczku. I będę już tak siedzieć do wieczora bo mój wyjechał na weekend z synem. Muszę w końcu zacząć przygotowania do porodu i do powitania małej na świecie dlatego też doszlifowuje dzisiaj listy i w tygodniu pewnie polecimy na zakupy [emoji4]

A Wy jak spędzacie weekend?

@Jetkaa a jakich kapturków używałaś? I jak w ogóle dobiera się ich rozmiar?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry