reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Tak opieka po porodzie lub po pobycie w szpitalu może wziąć każdy członek rodziny 2 tygodnie raz w roku. Mój mąż z tego korzystał na mnie po porodzie.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
My też chcemy z tego skorzystać, bo wiadomo że zawsze ktoś Pomoże na początku. Także mój M wezmie 2 tyg opieki na mnie i 2 tyg tacierzyńskiego żeby mi pomóc przy Małej :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Yh, wkurzają mnie te kryteria na becikowe :/ zapieprzam na 2 etaty, płace ZUSy, srusy i wszelkie podatki, a jak przychodzi co do czego to nawet głupie becikowe mi się nie należy [emoji35]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Link do: Becikowe 2018 - komu przysługuje, wniosek, dokumenty do becikowego - Rodzice - m.mjakmama.pl tutaj też jest fajnie opisane komu przysługuje becikowe.

Wypiłam właśnie Karmi bezalkoholowe - pycha !!! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tylko smaka robisz z tym karmi... Ale też sobie dziś wieczorem wypije. A myślałam, że to tylko ja tak mam z tym karmi. Nawet miałam wyrzuty sumienia, bo niby bezalkoholowe pisze, ale ma 0,2 alk... Ale słyszałam, że piwo jest dobre na laktacje... Chcę się właśnie na kolejnej wizycie gin zapytać, czy tak sporadycznie można pociągać se karmi...
Ty się może orientujesz w tej kwestii? Bo czytałam po forach, ale zdania są podzielone...
 
A jesteście jeszcze dodatkowo ubezpieczone prywatnie? Stamtąd też należą się jakieś pieniądze

3jgxskjosc311c31.png
 
Yh, wkurzają mnie te kryteria na becikowe :/ zapieprzam na 2 etaty, płace ZUSy, srusy i wszelkie podatki, a jak przychodzi co do czego to nawet głupie becikowe mi się nie należy [emoji35]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tak to już na tym świecie jest... Moim zdaniem to niesprawiedliwe, że osoby pracujące na kilku etatach, dorabiajace się na umowach cywilnoprawnych, chcących zapewnić swojej rodzinie godne życie, za karę nie są uwzględniani w zasilkach. Bo przekraczaja dane progi: becikowe, 500+ na pierwsze dziecko i Bóg wie jeszcze co tam jest... No ale, nic na to nie poradzimy... Pomoc się należy najbardziej potrzebującym jak najbardziej, ale dlaczego pracujący mają być gorsi... :oops:
 
Tylko smaka robisz z tym karmi... Ale też sobie dziś wieczorem wypije. A myślałam, że to tylko ja tak mam z tym karmi. Nawet miałam wyrzuty sumienia, bo niby bezalkoholowe pisze, ale ma 0,2 alk... Ale słyszałam, że piwo jest dobre na laktacje... Chcę się właśnie na kolejnej wizycie gin zapytać, czy tak sporadycznie można pociągać se karmi...
Ty się może orientujesz w tej kwestii? Bo czytałam po forach, ale zdania są podzielone...
Czytałam że więcej alkoholu będzie w organizmie po zjedzeniu jabłek np niż wypiciu takiego karmi:) ja dziś też w planach karmi;) jakie lubicie?Ja klasyczne i zurawinke

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry