reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja jak byłam w 3mcu to i farbowałam i miałam pasemka w jeden dzień robione. Jestem fryzjerka- tak można farbowac, teraz farby są już inne nie takie jak kiedyś. Ale trzeba uważać, bo przy takiej burzy hormonów może wyjść nam co innego na włosach [emoji12][emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak zaszalam w ciaze a nie wiedziałam o tym fryzjerka moja robila mi pasemka, takie jak zawsze.. Rozjasniacz nie chcial chwycic koloru a koncowki mam rude!! I nie chce to zejsc same od siebie zrobily sie żółte... I fryzjerka mi sie pyta czy nie jestem w ciazy bo dziwne rzeczy zeby rozjasnicz mi nie chwycil .. I teraz juz wiem ze to przez ciaze.. Stosowalam szampon Violet itp moze cos doradzisz na zolkniecie wlosow? Dodam ze nigdy nie mialam z tym problemu:\
 
reklama
Jak zaszalam w ciaze a nie wiedziałam o tym fryzjerka moja robila mi pasemka, takie jak zawsze.. Rozjasniacz nie chcial chwycic koloru a koncowki mam rude!! I nie chce to zejsc same od siebie zrobily sie żółte... I fryzjerka mi sie pyta czy nie jestem w ciazy bo dziwne rzeczy zeby rozjasnicz mi nie chwycil .. I teraz juz wiem ze to przez ciaze.. Stosowalam szampon Violet itp moze cos doradzisz na zolkniecie wlosow? Dodam ze nigdy nie mialam z tym problemu:\
Najlepiej płukanka srebrna, a jak nie to pozostaje wizyta u fryzjera i musi Ci nałożyć blond z odcieniem fioletu żeby zniwelować żółty. Np. 11.11 lub 11.21.
1519658466-b97a2835ad7a619a-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak zaszalam w ciaze a nie wiedziałam o tym fryzjerka moja robila mi pasemka, takie jak zawsze.. Rozjasniacz nie chcial chwycic koloru a koncowki mam rude!! I nie chce to zejsc same od siebie zrobily sie żółte... I fryzjerka mi sie pyta czy nie jestem w ciazy bo dziwne rzeczy zeby rozjasnicz mi nie chwycil .. I teraz juz wiem ze to przez ciaze.. Stosowalam szampon Violet itp moze cos doradzisz na zolkniecie wlosow? Dodam ze nigdy nie mialam z tym problemu:\
Albo kup sobie w drogerii i nałóż sama ale blond z odcieniem fioletu lub szarości tj. wcześniej pisałam 11.11, 10.21 10.11, 9.21 Zależy jaki masz odcień blondu swój.
Najlepiej płukanka srebrna, a jak nie to pozostaje wizyta u fryzjera i musi Ci nałożyć blond z odcieniem fioletu żeby zniwelować żółty. Np. 11.11 lub 11.21.
1519658466-b97a2835ad7a619a-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cały dzień prasuje wczoraj wyprane ciuszki. Padam. Dzięki za info odnośnie kaftanikow. Segreguje na ciuszki wyjściowe i domowe. Większość dostałam więc kilka sztuk będzie albo spranych, albo poplamionych.
Pokoik prawie gotowy:)))
Zauważyłam że jak dłużej stoję lub chodzę do potem kluje mnie w kroczu.. zastanawiam rzeczy to ucisk główki dziecka czy coś innego.. w środę idę do lekarza to sprawdzi mi szyjke...
A tak oto prezentuje się dziś pokoik:)
759e2f5d00e1c89fcd8bd2f939b86ec2.jpg
fa590183e8bf1c0532bec2a756750a82.jpg
ba3241685e598eb4492409408f0b0d29.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Cały dzień prasuje wczoraj wyprane ciuszki. Padam. Dzięki za info odnośnie kaftanikow. Segreguje na ciuszki wyjściowe i domowe. Większość dostałam więc kilka sztuk będzie albo spranych, albo poplamionych.
Pokoik prawie gotowy:)))
Zauważyłam że jak dłużej stoję lub chodzę do potem kluje mnie w kroczu.. zastanawiam rzeczy to ucisk główki dziecka czy coś innego.. w środę idę do lekarza to sprawdzi mi szyjke...
A tak oto prezentuje się dziś pokoik:)
759e2f5d00e1c89fcd8bd2f939b86ec2.jpg
fa590183e8bf1c0532bec2a756750a82.jpg
ba3241685e598eb4492409408f0b0d29.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Pięknie wygląda :)
Co macie na podłodze?
 
Serdec no to jesteś już gotowa - możesz rodzić [emoji6] moja dzidzia musi poczekać bo ja jeszcze w rozsypce [emoji16]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serdec no to jesteś już gotowa - możesz rodzić [emoji6] moja dzidzia musi poczekać bo ja jeszcze w rozsypce [emoji16]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
No nie, rodzic jeszcze nie chcę;) Ale pewnie trochę mi zejdzie zanim wszustko będzie gotowe. Z moja kondycja jest rozsypka;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Sredec 1982 No no no to ty juz gotowa, super królestwo i wszystko gotowe, ja jeszcze nic nie piore nie prasuje poczekam do wizyty do 12 bo tak jakos obawiam sie ze sie okurzy no i wogole bedzie stresowac fakt ze pokoik juz gotowy a na dzieciatko a tu jeszcze poczekam niewiadomo ile, az zechce sie urodzic, ja narazie wszystko w reklamowkach i pudlach. Niby nadzieje mam ze to sie przed terminem jakos wydarzy, ale z moim pechem moze byc i po... Fajnie ze masz juz natchnienie do urzadzania i skladania pokoik śliczny a ty uwiwszy gniazdko chyba padasz bo to sie wydaje ale w naszym stanie to prawdziwy wyczyn:), mozesz juz mowic do brzuszka ze wszystko gotowe:)
 
Do góry