reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny ;) jeżeli chodzi o przepuszczanie w kolejce to może ze dwa razy zdażyło mi się w sklepie no i raz jak szlam na krzywa cukrowa to musiałam wejść bez kolejki bo inaczej godzinę to spędziłabym w samej kolejce :p oczywiście bez komentarzy się nie obyło ale jakoś mi to wisi , zwłaszcza ze najczęściej komentuje starsze osoby bo „ za ich czasów...” , wiecie jak to jest :)
Ogólnie choroba daje we znaki ale odpoczywam ile się da :) poprzebieralam ciuszki i okazało się ze mam ich dość sporo :p ale nie przepuściłam żeby dziaiaj w pepco kupić pare rzeczy na przecenie po 1.50zl :p
Czy którejś z was leci już pierwsze mleko ? Po nie przespanej nocy zdrzemnęłam się popołudniu i wstałam z plama na koszulce na miejscu piersi , do tego od czasu do czasu jakaś mini plamka mi się zrobi .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jetkaa rozmawialam z ginem o tym sprawdzil mi wtedy szyjke i mowil ze wszystko w porzadku. W poprzedniej ciazy tego nie mialam. Ja mysle ze dziecko jest nisko i uciska bo brzuch mam bardzo nisko a we wczesniejszej ciazy byl wysoko i tego nie czulam.
 
Hej dziewczyny ;) jeżeli chodzi o przepuszczanie w kolejce to może ze dwa razy zdażyło mi się w sklepie no i raz jak szlam na krzywa cukrowa to musiałam wejść bez kolejki bo inaczej godzinę to spędziłabym w samej kolejce [emoji14] oczywiście bez komentarzy się nie obyło ale jakoś mi to wisi , zwłaszcza ze najczęściej komentuje starsze osoby bo „ za ich czasów...” , wiecie jak to jest :)
Ogólnie choroba daje we znaki ale odpoczywam ile się da :) poprzebieralam ciuszki i okazało się ze mam ich dość sporo [emoji14] ale nie przepuściłam żeby dziaiaj w pepco kupić pare rzeczy na przecenie po 1.50zl [emoji14]
Czy którejś z was leci już pierwsze mleko ? Po nie przespanej nocy zdrzemnęłam się popołudniu i wstałam z plama na koszulce na miejscu piersi , do tego od czasu do czasu jakaś mini plamka mi się zrobi .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie od kilku miesięcy wieczorami się leje :) raz mocniej raz słabiej,są też suche noce. To chyba dobry znak :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny ;) jeżeli chodzi o przepuszczanie w kolejce to może ze dwa razy zdażyło mi się w sklepie no i raz jak szlam na krzywa cukrowa to musiałam wejść bez kolejki bo inaczej godzinę to spędziłabym w samej kolejce :p oczywiście bez komentarzy się nie obyło ale jakoś mi to wisi , zwłaszcza ze najczęściej komentuje starsze osoby bo „ za ich czasów...” , wiecie jak to jest :)
Ogólnie choroba daje we znaki ale odpoczywam ile się da :) poprzebieralam ciuszki i okazało się ze mam ich dość sporo :p ale nie przepuściłam żeby dziaiaj w pepco kupić pare rzeczy na przecenie po 1.50zl :p
Czy którejś z was leci już pierwsze mleko ? Po nie przespanej nocy zdrzemnęłam się popołudniu i wstałam z plama na koszulce na miejscu piersi , do tego od czasu do czasu jakaś mini plamka mi się zrobi .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam mleko od 4miesiaca strasznie wczesnie :\ ale teraz tez jak kichne. Albo sie schylam albo jak spie leci..
W sumie to mój D mi powiedział ze chyba mam mleko i co się okazalo ze to prawda hehehe:)

Link do: szczesliwa66 to chociaz tyle dobrze ze z szyjka jest ok i ze to tylko dzidzia:) mi moja mala tez uciska ze czasem nie zdążę do wc:\ a teraz jest nozkami na dol i jak kopnie to jejku musze pilnować miec wkladke albo pusty pecherz:) bo mala nie lub jak chociaz troszke mam moczu w pęcherzu to zaraz slacze:)
 
I wracając do tego co ktoś napomknął o tym ze boli ja krocze :) mnie od ponad tygodnia bolą pachwiny , jak chodzę to takie uczucie jakbym zakwasy miała :)
A brodawki pieką tak dziwnie :/ ale mam krem to sobie posmaruje na noc :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jetkaa no właśnie mi się podoba i cena też fajna [emoji12]

Angela od dwóch tygodni mam pierwsze plamki od mleka. Najczęściej po nocy albo jak się synkiem mocno zajmuje to chyba moj mózg dzieci nie odróżnia[emoji3]

Dziewczyny a tak z innej beczki ... Gdybym była w sklepie i miała w ręce dwie rzeczy a ciężarna pełny wozek to bym miała w dupce czy jest w ciąży czy nie [emoji16] taki ze mnie ham [emoji6] a i głupio mi komuś proponować przejście do przodu bo nigdy nie jestem pewna czy ktoś w ciąży czy gruby [emoji12] ale z malymi dziećmi jak ktoś stoi to nie wyobrażam sobie nie przepuścić

A mam pytanie ... Na sutki jak bolą to maltan czy jakoś tak się smaruję ale na ulotce jest napisane żeby smarować kilka miesięcy przed porodem żeby sutki zahartować ... Serio to potrzebne czy jakieś naciągane ?

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam trochę intymne pytanko: przygotowujecie jakoś specjalnie wasze piersi do karmienia... Powiem szczerze, że przy pierwszej córce miałam z tym problem :hmm: Musiałam karmić przez silikonową nasadke. Było to bardzo niepraktyczne i niewygodne... Bardzo chciałabym karmić piersią i uniknąć tych komplikacji... :oops:
 
reklama
Mi koleżanka poleciła miesiąc przed porodem zacząć smarować sutki lanoliną. Też już mi coś kapie. Po nocy mam mokrą koszulę. A nienawidzę spać w staniku

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry