reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja już od Świąt Bożego Narodzenia śpię w staniku z wkładkami. Nie ma dużo wydzieliny, ale jest. Potem mam piżamę czy stanik brudne :/
 
reklama
Brzuszkowa no właśnie mam straszną awersję do karmienia piersią przez ten piekielny ból na początku i nie wiem czy jest sens coś z tym robić już teraz czy tak po prostu ma być i trzeba to przeżyć jeszcze raz. :(

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam nie zbyt mile wspomnienia z karmia piersią... Robilam kilka podstawowych błędów... Teraz ogladam filmiki jak karmic ...
Ale winie za to polozna która mi nie pokazala jak poprawnie karmic bo ponoc jak dobrze sie karmi piers nie powinna bolec...
Mam male sutki i tez musze miec kapturek... Który nie naklada sie na sutka tylko wywija i wciąga sutka.. Sam nie moze spadac. Nie wiedziałam.. To po1. Po 2 dzidzia musi miec w buzi cyca z otoczka w buzi tez nie wiedzialam... O karmieniu mi położna nic nie mowila:\ wrrr! Mi mama podpowiedziała zebym po kapieli je troszke mocniej masowala sutki...
Ale chyba nie ma dobrego srodka by to nie balalo...
 
Dziewczyny a co kupujecie dla maluszków na wyjście ze szpitala? Jakiś wiosenny kombinezonik?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co zakładacie do porodu? bo slyszalam o róznych wersjach :) moja kolezanka koszulke męzą wziela :)
 
Ja na wyjście mam różne wersje ... Od prawie zimowego kombinezonu przez polar po zwykle spioszki plus kocyk [emoji16] bo rodzę już prawie pod czerwiec i kij wie jak to z pogodą będzie.

Kjisko u nas w szpitalu ma być koszula nocna. Taka miałam ostatnio i tak też teraz wezmę. Plus druga na zmianę po porodzie.

Caltha nic mi ten "artykuł" nie pomógł ... Nie pytam o jakieś rzeczy z kosmosu tylko o to czy stosować się do ulotki maltanu [emoji39] hihi dziecko przystawialam prawidłowo bo później tego bólu nie było tylko masakryczny początek gdzie sutki przygotowane na karmienie nie były ... Może też bardzo silny odruch ssania u dziecka mnie trochę pogrążył ... No nic tym razem mam gdzieś co będą mówiły pielęgniarki i pierwszy smoczek jedzie z nami do szpitala [emoji14] tak samo nakładki do karmienia i mój ukochany maltan [emoji12]
Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja na wyjście mam różne wersje ... Od prawie zimowego kombinezonu przez polar po zwykle spioszki plus kocyk [emoji16] bo rodzę już prawie pod czerwiec i kij wie jak to z pogodą będzie.

Kjisko u nas w szpitalu ma być koszula nocna. Taka miałam ostatnio i tak też teraz wezmę. Plus druga na zmianę po porodzie.

Caltha nic mi ten "artykuł" nie pomógł ... Nie pytam o jakieś rzeczy z kosmosu tylko o to czy stosować się do ulotki maltanu [emoji39] hihi dziecko przystawialam prawidłowo bo później tego bólu nie było tylko masakryczny początek gdzie sutki przygotowane na karmienie nie były ... Może też bardzo silny odruch ssania u dziecka mnie trochę pogrążył ... No nic tym razem mam gdzieś co będą mówiły pielęgniarki i pierwszy smoczek jedzie z nami do szpitala [emoji14] tak samo nakładki do karmienia i mój ukochany maltan [emoji12]
Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom


ale koszula nona taka do karmienia? bo ja wygląda wtedy kangurowanie?
 
reklama
Kjisko u nas nie ma kangurowania tak jak i nie ma znieczulenia zewnatrzoponowego ani decydowania czy chcesz cesarke czy nie i wielu innych rzeczy [emoji39] ale jeśli w szpitalu macie takie "cuda" to chyba wystarczy taka do karmienia, przecież odpinasz i masz klatkę na wierzchu.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry