reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja akurat ten który podesłałam w pepitkę z grafitowym dołem. Chyba też wezmę 3w1, nieduża dopłata a może się przyda np u lekarza :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo ładny [emoji3] Też myślałam nad takim fasonem.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie majowe mamuśki jestem tutaj nowa, więc póki co ogarniam temat... Termin mam na 20 maja, a dziś kolejna wizyta u ginekologa... Spodziewamy się z mężem drugiej córeczki
Troszeczkę się obawiam wizyty, bo te badania krzywej cukrowej odbiegają trochę od norm... hmmm... zobaczymy. Pozdrawiam
 
MB91 ,nie wiem co to i mnie ale juz dzis bylam wstanie na usg do rodzinnego pojechac, cos mo tak strzyklo w tych zebrach ze ani powiedziec glosniej nic nie moge ani odetchnac glebiej, moj mowi ze mogly zebra peknac od wysilku przy kaszle wzielam apap i sie oszczedzam dzis bardzo, trzyma mnie trzyma, dobrze ze ciazowe dolegliwosci ok:)
Dziewczyny piękne te wozeczki moj czeka, takze staram sie juz nie obserwowac innych zeby nie kusilo:), tez nie musi byc bardzo lekki do mamy dom i to wszysko na jednym poziomie taras, dom, podjazd, ja wybralam adamex aspena 2 w1 bo trafilam na okazje, kolor szaro-bezowy tylko pokrowce z ekoskory na zime

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MB91 ,nie wiem co to i mnie ale juz dzis bylam wstanie na usg do rodzinnego pojechac, cos mo tak strzyklo w tych zebrach ze ani powiedziec glosniej nic nie moge ani odetchnac glebiej, moj mowi ze mogly zebra peknac od wysilku przy kaszle wzielam apap i sie oszczedzam dzis bardzo, trzyma mnie trzyma, dobrze ze ciazowe dolegliwosci ok:)
Dziewczyny piękne te wozeczki moj czeka, takze staram sie juz nie obserwowac innych zeby nie kusilo:), tez nie musi byc bardzo lekki do mamy dom i to wszysko na jednym poziomie taras, dom, podjazd, ja wybralam adamex aspena 2 w1 bo trafilam na okazje, kolor szaro-bezowy tylko pokrowce z ekoskory na zime

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A może dzidzia gdzieś nozke włożyła i dlatego.boli

3jgxskjosc311c31.png
 
Wlasnie to nie to, na poczatku tez tak myslalam dzidzia na dole wariuje:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Warto wybrać się do sklepu i na żywo zobaczyć wózek, jest ogromna różnica między wózkami w prowadzeniu, różne mają amortyzatory. Ostatnio wymienialam mojemu, zalety wózka który mi się podoba, mówię mówię mówię, a on się pyta czy sześciocylindrowy :-) :)
 
Cześć dziewczyny [emoji6]
Współczuje wam rożnego rodzaju bólów.. mnie już dużo rzadziej spina się brzuch ale za to doskwiera mi straszna zgaga.. jak już nie daje rady wytrzymać to biorę rennie.
Dzisiaj mam babski wypad [emoji16] z dziewczynami wybieramy się do kina, a faceci zostają z dziećmi [emoji38]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No dlatego też ja już napisałam do bobowózki czy mają ten model, bo mam sklep w sumie km od siebie [emoji16] I mają [emoji13]

Z tym, że.... mój uważa, że to przesada dawać tyle kasy za wózek. No i w sumie ma racje, ale może ... uda mi się znaleźć taki używany [emoji13]
My już u teściów siedzimy. Zaraz zjem rybkę z frytkami [emoji41][emoji41][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No dlatego też ja już napisałam do bobowózki czy mają ten model, bo mam sklep w sumie km od siebie [emoji16] I mają [emoji13]

Z tym, że.... mój uważa, że to przesada dawać tyle kasy za wózek. No i w sumie ma racje, ale może ... uda mi się znaleźć taki używany [emoji13]
My już u teściów siedzimy. Zaraz zjem rybkę z frytkami [emoji41][emoji41][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja oglądałam w kilku miejscach a ten swój znalazłam w Tygrysku w Wejherowie.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry