reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczęta :p

Czy wy tez macie takie problemy z kręgosłupem ? :( ja normalnie umieram :(
dzisiaj weszłam na wagę :p przed ciąża 51kg a dziś 60kg :p ale na tłusty czwartek sobie nie żałowałam i żałować nie mam zamiaru, w końcu to jedzonko tez jest dla mojego synusia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A ja właśnie próbuje się jakoś przed TV ułożyć - coś mi tak przeskoczyło w kręgosłupie, że leżeć nie mogę [emoji24]

Gosia gratuluje udanej wizyty[emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie próbuje się jakoś przed TV ułożyć - coś mi tak przeskoczyło w kręgosłupie, że leżeć nie mogę [emoji24]

Gosia gratuluje udanej wizyty[emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi nie musiało przeskakiwać :( boli mnie już od miesiąca a tu jeszcze nie całe 3 miesiące do końca :(( tylko spacery pomagają ale jak czasem jest tak zimno to się wychodzić nawet nie chce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to pamiętam jak na początku otwierałam wiaderko kiszonej kapusty, jadłam kwaśne jabłka albo gotowałam kapuśniak [emoji16] Wydaje się jakby było to chwile temu a to już minęły od tamtej pory 3/4 miesiące[emoji39][emoji41]

Co ja miałam za noc dzisiaj[emoji21][emoji21][emoji21]Przed 2 pobudka ... i tak ... udało mi się zasnąć po 4 jakoś [emoji57]Nawet płatki na mleku sobie robiłam - normalnie noc świra [emoji23][emoji13]

Dzień dobry kobietki tak w ogóle [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej!
Ja dzisiaj pospałam dłużej niż zwykle i do WC wstałam o 3:51 :p
Zazwyczaj wstaję przed 2 :)
Nawet się wyspałam :)

Właśnie zjadłam kanapki ze szprotem w pomidorach i pączka ;)
 
Oj noc super z jedna tylko pobudką, ale zebra po jednej stronie tak strasznie bola ze w zadnej pozycji nic nie pomaga, moze to byc z kaszlu bo jeszcze mnie trzyma?
Udanego dnia dziewczyny:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dzisiaj byla noc zombi.Maz jak zwykle siedzial do pozna na telewizorze .Wiec poszlam spac do kuchni na materac a tam wszystko mnie denerwiwalo kazdy najmniejszy dzwiek.Nawet cicha lodowka .Usnelam dopiero jak zrobilam soboe zatyczki z papieru toaletowego .Ide dzisiaj stopery zakupic.I na dodatek plecki mnie bola .Ale za to w srode do lekarza dzidzie bede podgladac
 
Do góry