reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

nknatalia wlasnie podziel sie przepisem :)

Ja tez objadlam sie az mi niedobrze... Dzis strasznie sobie pozwolilam na slodkie.. Paczki,kanapki z nutella, czekolada ... Za duzo tego:)

Gosiaczek1202 u mnie syn w 1ciazy byl baardzo aktywny, fakt pozno zaczął kopac bo okolo24tyg ale jak zaczal to mocno i non-stop..
A teraz dzidzia wcześnie zaczelam niz1 ciazy ale to sa raczej uniesienia lekkie brzuszka.. Różnica miedzy ciążą tą a tamtą jest ogromna..wszystko je rozni od kopniakow po objawy czy nawet kg :)
 
reklama
@MB91 cukrzycy nie masz.
Nie jesteś przeziębiona?

Raczej nie jestem[emoji4] Od kilkunastu tygodni mam katar ale to już norma raczej w ciąży co nie? [emoji39]

Nie mam już pączków w domu [emoji21] A taką ochotę non stop robicie na nie [emoji16]

@nknatalia moja mama też takie robiła i podobno smaczne [emoji847]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadę podejrzeć dzidziaka

3jgxskjosc311c31.png
 
Gosika88 czekam na wiadomosci jak po wizycie:)
Nknatalia pewnie w ktorys dzien sie skusze i wyprobuje, a ja tez juz zjadlam 3 ale tradycyjne i tez wyrzutow brak:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosika88 czekam na wiadomosci jak po wizycie:)
Nknatalia pewnie w ktorys dzien sie skusze i wyprobuje, a ja tez juz zjadlam 3 ale tradycyjne i tez wyrzutow brak:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko ok, mały waży 1380 gram, obrócił sie już główka w dół. Lekarz zmierzył dziś szyjkę i ma 4,52 cm więc póki co nie ma ryzyka prZedwczesnego porodu ;) tak więc wizyta udana

3jgxskjosc311c31.png
 
Gosika88 ciesze sie ze wszystko dobrze, i dzidzi juz duze, widze po suwaczku ze podobne terminy mamy, ja w poniedzialek sie wiecej dowiem.


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczęta :p

Czy wy tez macie takie problemy z kręgosłupem ? :( ja normalnie umieram :(
dzisiaj weszłam na wagę :p przed ciąża 51kg a dziś 60kg :p ale na tłusty czwartek sobie nie żałowałam i żałować nie mam zamiaru, w końcu to jedzonko tez jest dla mojego synusia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry