reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja już po [emoji3][emoji3][emoji3]
Przetrwałam i w końcu jadę jeść śniadanko [emoji48]
@nknatalia dasz radę [emoji39] szybko zleci

U nas piękny mróz [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No dziewczyny juz macie za sobą:) miłego swietowania dzisiaj.
Ja sie wyspalam, choc zebra tak mnie bola ze ciezko chodzic, myslalam wczoraj ze to maluch gdzies tam siedzi, i pytam meza co zrobic zeby sie odchaczyl, kazal mi poskakac to inaczej sie ulozy:), ale to chyba to spanie na lewym boku nie takie ulozenie:).
Juz po sniadanku narazie bez paczkow, wieczorem beda domowe, najlepsze u mamy:), a teraz dom ogarniety dzwonie po sasiadke na kawe, niech dzieci pobrykaja...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze godzina i jedno pobranie, jest mi niedobrze i mam ochotę to zwymiotować, kuła mnie w to samo miejsce i teraz bolało, rękę będę pewnie miała obolałą:-( momentami mam wrażenie że zemdleje nie mogę ustać w miejscu, muszę siedzieć a już d.. mnie boli. W pierwszej ciąży normalnie jakoś to przeszłam.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj coś spać nie mogłam. Wstałam o 1:53 do wc, wróciłam i dłuuuugo zasnąć nie mogłam.

Mróz za oknem, wyniosłam kołdrę na dwór żeby się przewietrzyła :)
 
Witam majowe mamy. Jestem z Wami pierwszy raz. Tez mam termin na maj, dokladniej koniec- 29 maj. Bede miala synka numer 2 czy w nocy tez was wybudza bol kosci udowej jak za dlugo spicie na jednym boku. ja jeszcze jak sie przekrece to dlugo czuje to pobolewanie.
 
Dzień dobry :) oby wam na tych badaniach szybko zlecial czas. Ja zakupiłam już pączki i będę świętować tłusty czwartek z kawką. Macie jakieś ulubione? Klasyczne z pudrem czy ze śmietaną...?
Ja kocham paczki odkad jestem w ciazy ale musza byc takiw tluste :) pieczone na oleju lub smalcu :) nie lubie paczkow takich suchych :)
 
@Zeni-maj dzień dobry [emoji3]

Ja już zjadłam pączka[emoji507][emoji507][emoji507] Mniam! Palce lizać [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ @Jetkaa coś z tymi pączkami jest w tej ciąży! Masz racje [emoji16] Ale może to przez to, że w naszych brzuszkach mieszkają dziewuchy? [emoji23][emoji41] Zobacz w sumie jak od początku nas na pączki i słodkie bierze [emoji6]

Moja Zuzia kręci się niemiłosiernie[emoji3] Dostała dzisiaj taką dawkę słodkiego, że Hoho [emoji13]
A ja w końcu chyba zaraz wezmę i zrobię listę wyprawkową. [emoji4] Zawsze co chce ją tak do końca zrobić, to coś.
Jutro jedziemy na weekend do rodziców mojego D. - i znowu podróże [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam małą dziewczynkę i od początku ciąży samo słodkie a za drożdżówkę z kruszonką mogłabym zabić. Dzisiaj już 2 pączki za mną:)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry