reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Waraai- o nie :( mój je od 20 minut....ale miał niespokojny jak na niego dzień. Zeronormalnosci dla maluchów na takich "wakacjach". Choćby w pokoju posiedzieć... gdzie tam przy siostrach.
Ja tak karmiłam dziewczyny jak Ty przez 9 miesięcy, potem uczyłam starsza jeść i przerw i spania. Beznadzieja. Już lepiej to robić szybciej. A młodsza sama wyregulowala po 3 miesiącach.
Olo- jeśli to hormony to ciekawe czy coś się da zrobić... mój chłopczyk miał tydzień temu tak wielkie guzy w piersiach ze inny człowiek by sfiksował! Gruczoły mleczne- od moich hormonów. Raz są większe, raz mniejsze raz nie ma. Raz kropla mleka się pojawiła. Fenomen.
Czy jeszcze coś z karmieniem będziesz robić czy czekasz aż minie samo?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Karlik popracujemy nad otwieraniem stołówki dla mojego przyszłego komfortu i czasu.
O 22 jadła 13minut po 2.5h snu!
U nas to kosmos i parseki cycania. ;P

Za to od 1 je po minutę/dwie i pluje cyckiem ogólnie wkurzona na świat.
A niby wyspana taka.
Kobiety.. :p

Kawa weszła.
Pierwsza od miesięcy!
Co to dziecko robi z matką..
Ale z mlekiem - fu. Bo zawsze mniejszy kaliber.

Trzymaj jakoś pion o tej porze, byś nie zasnęła w barze mlecznym zanim wyjdzie ostatni klient. ;P
 
Ostatnia edycja:
Waraai- mój nie pełza bo śpi w koszu- w domu a tu w gondoli zdjętej z wózka i postawionej obok. Za to mój stęka! Je- dźwięki, śpi- dźwięki. Mąż mówi o nim diabeł tasmański ale polozna mówiła ze chłopaki tak maja- instynkt pierwotny [emoji12]
Ciocia- psycholog dziecięcy- mówiła minie dziecie po wyjęciu z brzucha gdzie czyli się najbezpieczniej na świecie powinno mieć stopniowaną przestrzeń. Tzn w koszu jest mu dobrze bo mało przestrzeni wokół ale już wielkie łóżeczka bez otulaczy to dla niektórych ocean. Ja mam wrażenie ze nasze jeszcze nie maja poczucia ze np.przytulenie mamy i można spać wszędzie....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mam wrażenie, że to poczucie powoli się kształtuje.
Dziś spałyśmy w wielkim łóżku przytulone, brzuszkiem w moją stronę, otuliłam jedną dłonią i ramieniem i spała, jak zaczarowana.

Ciągle są jeszcze tylko odruchy Moro, które burzą spokojny sen, ale otulenie pomaga.

U nas łóżeczko jest grane czasem w ciągu dnia.
W koszu i gondoli też nie wędruje, tylko śpi poniekąd spokojnie. ;)

Co do dźwięków - u nas to samo!
Parskanie, sapanie, gardłowe powarkiwania, mruki jakieś. Czasem brzmi, jak koń. ;)
Nawet przy czkawce na koniec każdego cyklu czknięcia jest gardłowe warknięcie.
Lubię. ;)


Córa usypia.
Dzień się obudził.
Kawa była tak słaba, że już o niej nie pamietam. ;)
Ponad 3h przytomności i zero płaknięcia, za to milion uśmiechów i pojedynczych nerwów.

Dobrego dnia!
Ja już po śniadaniu. [emoji23]
 
Jak dobrze się was czyta[emoji16] moja pani o 22pila i tak pospała, że o 4:30 nas obudziła [emoji16] teraz ja ściągam mleko a Gabrysia z tatą patrzą sobie w oczy [emoji41] mała też stęka, kwęka i sapię. Ciekawe czy te upały im się sprawdzą??? Pozdrawiamy rodzinnie[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karlik popracujemy nad otwieraniem stołówki dla mojego przyszłego komfortu i czasu.
O 22 jadła 13minut po 2.5h snu!
U nas to kosmos i parseki cycania. ;P

Za to od 1 je po minutę/dwie i pluje cyckiem ogólnie wkurzona na świat.
A niby wyspana taka.
Kobiety.. [emoji14]

Kawa weszła.
Pierwsza od miesięcy!
Co to dziecko robi z matką..
Ale z mlekiem - fu. Bo zawsze mniejszy kaliber.

Trzymaj jakoś pion o tej porze, byś nie zasnęła w barze mlecznym zanim wyjdzie ostatni klient. ;P
Ja kawę dziennie piłam w ciąży i teraz też piję [emoji12]. Nie ma żadnego znaczenia to dla małego, tym bardziej że to jedna kawa na dobę.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasz nr 2 stęka jak niedźwiadek [emoji16].
Z dnia na dzień coraz mniej ale na poczatku nie wiedzieliśmy co mu.
A! A jak śpi to sobie kwili [emoji16] ale też mu powoli to zanika .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nad całą noc lało. W sumie się cieszę ale liczę na momenty przejaśnienia w dzień bo mamy dzisiaj wizytę u pediatry i ja u ginekologa. No i Olo u dermatologa więc może nasze wspólne nadzieje się spełnią.

Łączę się w bólu z niewyspanymi matkami.. marzę o kawie, ale jestem jeszcze na etapie oszukiwania się inką.

Mołego dnia dziewczyny! Wyciśnijmy z siebie jeszcze trochę energii dla naszych pociech! Sen i odpoczynek są przereklamowane!
 
Ja kawę dziennie piłam w ciąży i teraz też piję [emoji12]. Nie ma żadnego znaczenia to dla małego, tym bardziej że to jedna kawa na dobę.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

To mówisz, że jest dla nas jeszcze jakaś nadzieja? A pijesz rano, w południe, czy dowolnie?
W sumie.. skoro młody i tak nie śpi, to co za różnica :p
 
reklama
To mówisz, że jest dla nas jeszcze jakaś nadzieja? A pijesz rano, w południe, czy dowolnie?
W sumie.. skoro młody i tak nie śpi, to co za różnica :p
Pije zawsze rano (tak już od lat) kubek czarnej bez mleka [emoji39]. Stężenie kofeiny z jednego kubka kawy naprawdę nie ma znaczenia.
Teraz najczęściej pije zaraz po odciagnieciu mleka , wcześniej zaraz po karmieniu [emoji4].

I... robiłam sprawdzian jak zachowywał się mały jak przez tydzień nie piłam kawy... żadnych zmian, nie ma znaczenia dla niego czy pije kawę czy jej nie piję [emoji1].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry