reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Sylwia nic się nie martw, ja wyprawkę mam w połowie, brak mi kosmetyków, wózka, większej liczby pieluszek, butelek, kilku sztuk ubranek. Jeszcze czekają mnie ze dwie pralki, prasowanie. Torba nawet jeszcze z piwnicy nie przyjechała ;) A ja już 35+3, więc czas się kurczy a mobilizacji brak. Szczerze to średnio mi się chce. My ciągle dokupujemy coś do mieszkania, urządzamy, bo jakiś czas jesteśmy na swoim i sporo jeszcze przed nami. I jak na razie to sprawia mi lepszą frajdę ;).

Dziś robiliśmy garderobę, nawet znalazłam miejsce na wanienkę, także nie będzie zajmować miejsca w łazience, z tego bardzo się ucieszyłam. A wczoraj byliśmy w Ikea i kupiłam prześcieradła i muślinowe pieluszki, nie sądziłam, że mają tam taki asortyment dla maluszków.
 
reklama
Sylwia ma chyba kilka dni starszą ciąże od Ciebie Papatki :)
Bierzcie się do pracy, bierzcie. Potem na głowie męża zostawicie i będzie się działo :D

My już mamy wszystko, tak mi się wydaje ;) Tylko bałagan jest w pokoju Kuby, bo wanienka tam stoi (docelowo będzie pod prysznicem), kołyska, która przyjdzie do naszego pokoju, fotelik. Więc mały bałaganik się zrobił.
 
Hej dziewczyny koleżanka mi dziś wysłała zdj czy to może być czop bo ona nie wie a ja niby ze będę drugi raz mama to powinnam wiedzieć powiedziałam jej ze nie wiem ze chyba tak ale nie poziom na 100 % bo mi nie odpadł czop w pierwszej ciąży i pozwoliła mi te od niej zdj dodać tu jak by jakąś mama umiała odpowiedzieć czy to czop czy porostu śluz. Dodaje zdj
 

Załączniki

  • 2016-04-23 17.50.18.jpg
    2016-04-23 17.50.18.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 150
  • 20160423_173347.jpg
    20160423_173347.jpg
    190,3 KB · Wyświetleń: 140
Plucik moim zdaniem to czop bo mi właśnie od wczoraj zaczął wypadać a dziś większa kulka takiego właśnie galaretowatego przezroczystego śluzu wypadła. Wyglądało właśnie tak.
 
reklama
Czop śluzowy jest wydzielinaą i czasem można to pomylić ze zwykłym śluz em. Każdej wychodzi to inaczej i w różnym terminie. Czasem jest żółty, przezroczysty albo podbarwiony krwią.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry