reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja nie lubię kremów do depilacji, tym bardziej tam bym nie użyła. Już wolę mechaniczną depilację :)

Trójmiasto i okolice też nie są tanie. Jesli chodzi o wynajem i kupno nawet mieszkania. Nie mówię tu o Sopocie, bo to kurort :).
W Gdańsku sam pokój w miarę w dobrej dzielnicy kosztuje 700-800 zł. Wynajem kawalerki to koło 1100. Dwa pokoje to od 1500. Chyba ze są ludzie co wynajmują taniej ale to południowe dzielnice albo z gorsza komunikacją. A oprócz wynajmu dochodz opłaty a wszystko zależy jaka forma własnościowe jest mieszkania. Bo można mieć niski czynsz i tylko media a czasem czynsz jest wyższy bo to spółdzielnia albo jakiś drogi zarządca wspólnoty.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się kompletnie nie wypowiem o wynajmie bo nigdy nie musiałam tego robić. Moje znajome wynajmują w Poznaniu pokoje i dla mnie to były kosmiczne kwoty. Za pokój jednoosobowy w mieszkaniu dwupokojowym w dobrej dzielnicy z dobrą komunikacją miejską itd. płaci jedna 550 zł + opłaty i internet... no także tego.

Co do golenia to ja się kroczem jakoś bardzo nie przejmuje, najważniejsze to paszki i nogi. Wtedy będę czuła się komfortowo.
 
ja w tepach pól ciąży chodziłam. Podtrzymanie brzucha i dużo mniejszy ból pleców po cc też pójdę się obkleić by lepiej goiła się rana i wchłaniania skora.
 
Witam w sobotni poranek ;-)

Wczoraj wieczorem mała mi tak szalała jak nigdy i zapobiegawczo sobie na noc wrzuciłam na łóżko podkład w razie w, ale jednak cisza ;-) ale mamy jeszcze trochę czasu, dziś 37+4 :)

Póki co słonecznie sie dzionek zapowiada, oby już tak zostało ;-)

Miłego dnia majóweczki :-*

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja :)
wczoraj kolejny dzien jezdzenia po sklepach, zaczyna byc to uciazliwe dla mnie.
Dzis znow kolejny cieply jak nie goracy sloneczny dzien :D az chce sie podniesc z lozka :)

U mnie jutro wkraczamy w 9msc i jak narazie nic nie nie dzieje :) mala tylko wywija mi w brzuszku.
 
Hej dziewczyny :) witam z rana :p u nas tez słoneczko ale zapowiadali deszcze wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :D
Moj mały tez szaleje :D dziś to się przestraszyłam bo od 5 do 7 chodziłam do toalety bo chciało mi się,psiku i coś więcej i nie szło zrobić a tak się zaczął u mnie mój pierwszy poród ale jakoś uslam i teraz wstałam mały szaleje a mi jest trochę nie dobrze milej soboty:)
 
Witam sobotnio. Ale się wyspałam. Młody też delikatnie mnie obudził. Dziś muszę poprasowałam ostatnią partie ciuszków i przepakowac w torbie, bo zmieniła minie oczywiście koncepcja ciuszków po porodzie. Mam naszykowane na 56, ale awaryjnie dorzucę tam jeszcze 62.

Ja od poniedziałku będę miała 38+1 wg om.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z rana ale pospałam od dawna tak dobrze nie spałam.
Planujemy dziś z mężem wyjść bez dzieci na jakiś późny obiad i do kina mam nadzieję że się uda. To może być ostatni taki wypad.
Coś mi się dziś często brzuch napina i tak lekko boleśnie, może coś się rozkręci. Mąż dziś na nocce w pracy więc może być ciekawie.
 
Do góry