reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Evelina czyli 3 na 3 w Poznaniu. 3 rodzą na Polnej, a 3 w Raszei :D Ty to może z ituchą się spotkasz, jak jej Ernest stwierdzi, że jednak wyjdzie wcześniej, a nie jak dzisiejsze usg :)
 
reklama
Kto to wie jak to sie potoczy :D Na Polnej szykuje sie imprezka to my nie mozemy byc gorsze :p
Zauwazylyscie u siebie, ze na koncowe brzuchy rosna jak szalone, okropny okres dla skory
 
Dobry wszystkim :)
Plucik u mnie zaczęło się od saczacych wód, a później wymioty.
Teraz się zastanawiam kiedy i czy bede miała komu corke podrzucić ;)

Ale ostatnio mam sny! Jak nie takie, że męża szefowa podrywa, to jakieś węże; złodzieje, których babcia czymś czestuje, a dzisiaj to, że urodziłam już. Powiem, że nawet realny sen był dosyc. Idę jeszcze spróbować zasnąć, a nóż trafi się jakiś kolejny ;)
Miłego dnia ;)
 
Dzien doberek! :)
Pomiomo poznego polozenia sie spac nie bylo tak ciezko wstac. Szykuje sie powoli na badania, krepuje mnie troche ten wymaz na gbs bo to w innym miejscu bede miec robione nie u mojej gin :/ ale trudno wyjscia nie ma jakos przezyje :D


Dla zainteresowanych w smyku online sa ciuszki niemowlece do -40% :)
 
Uff nadrobilam was bo wczoraj nie miałam czasu zajrzeć.

Gosia duży ten twój Patryk i tak myślę skoro na podobnym etapie mój olbrzymek ważył prawie tyle samo to i teraz mogę się spodziewać, że jest już taka duża aż strach się bać porodu :D

Buty też bym chętnie kupiła ale moje bardzo szczupłe stopy opuchły i chyba faktycznie są większe bo baleriny cisną w palcach. Spodobał mi się wczoraj też płaszczyk ale jak tu go dobrać w takim stanie ;)

Brzuch, o tak przy końcówce mi go wywaliło i w końcu mnie przepuścili w kolejce na badania. Rozstępy postępują a bluzki rozmiar większe kupione na ciążę już mi go nawet nie przykrywaja więc byłam zmuszona zaopatrzyć się wczoraj w lidlu w te długie koszulki tuniki :)

Też już myślę codziennie o porodzie i zawsze wieczorem w jakieś bóle brzucha się wsłuchuje i zastanawiam się czy dzisiaj w nocy mi wody nie odejdą:-D
 
Witam i ja z ranca.

Też nachodzą mnie ostatnio myśli, jak to bedzie i czy nie przegapie jakiś pierwszych sygnałów, typu właśnie sączących wód.. ciągle mi jakis śluz spływa i boje się, że nie odróżnie tego od wód w razie w.. albo z drugiej strony martwię się, żeby mi wody nie chluply tak na hura w jakims publicznym miejscu typu sklep czy kościoł.. no przerażaja mnie te myśli :p noi oczywiście martwię się, że akurat sie zacznie jak męża nie będzie a zanim dojedzie z pracy to wpadnę w panike czy cos. Ehh wielka niewiadoma.

Dziś w planach pranie pościeli, kocykow, ręcznikow małej itp chociaż póki co tak szaro buro na dworze i obawiam sie, żeby się nie rozpadalo, a chciałabym to pranie na balkon wyrzucic.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasik90 no właśnie mi to samo zostało do prania i jak głupia czekam na słonko ale jakoś kiepsko to ostatnio wygląda :/

Malutka ja wczoraj wieczorem poważnie porozmawiałam z Erneścikiem, że ta pełnia będzie i że mógłby trochę zmienić plany i się zaktywizować ale chyba olał mamę i tyle z moich planów :D a Ty Evelina na kiedy masz termin? Bo może sie okaże, że tak jak na Polnej to my w Raszei spotkamy się we trójkę gdzieś pomiędzy naszymi terminami[emoji14]
 
Ostatnia edycja:
Bry. Ja dziś chciałabym maskotki wyprać. Słońce wstaje więc jest nadzieja na ładną pogodę.
Strasznie nie chce mi się ruszyć z łóżka,żeby śniadanie sobie zrobić.
 
Też jeszcze gnije w łóżku i czekam na słonko :p

Itucha to ja z moja małą wczoraj twardo pakt zawierałam, żeby jeszcze minimum 2 tygodnie sie wstrzymała i siedziała grzecznie tam gdzie jej dobrze, zobaczymy jak sie posłucha mamusi :p

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to sie przylaczam do Waszych obaw najbardziej do tego tak jak Kasia pisze ze wody mi sie gwaltownie poleja w najmniej spodziewanym miejscu i momencie :D licze ze moj maz to juz bedzie bacznie mnie pilnowal a nie bedzie w pracy bo z konca Polski to raczej na pewno nie dotrze na czas.

Jade na te badania jestem taka glodna juzzzz ;(
 
Do góry