reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
[QUOTE="sylwiaal, post: 13915907, member: 163058"A co az tak stopy puchna czy co?[emoji14]bo z moja stopa to cyrki byly o 2rozmiary stopa mi zmalala na przestrzeni ok 7lat :D
Przed porodem puchną, ja mam różnice 1 rozmiaru, ale kobiety mają i 2 rozmiary chwilowo większe... nie maleją przed porodem, to jest pewne:-) :)[/QUOTE]

Jak na razie mój rozmiar jest bez zmian :D oby tak dalej było :D
 
Ja kupilam ostatnio jakies pierwsze lepsze baleriny, bo pogoda sie zmienila i tez kupowalam 37, a przed ciaza nosilam 36.
Napalilam sie tez na New Balance, ale wlasnie stwierdzilam ze odpuszcze do po porodzid jakbymi sie miala stopa zmienic ;) A wygodne buty na spacery to podstawa ;)
 
Ja chodzę teraz tylko w adidasach mimo że nogi rzadko mi puchną. Stawiam na wygodę a po ciąży kupię sobie jakieś baleriny.

Decyzja dziś zapadła że zmieniam szpital. Oby tylko były miejsca
 
reklama
Ja tam zawsze stawiam na adidasy, bo jak dla mnie są najwygodniejsze. A w sezonie letnim jakieś płaskie sandałki.

Olenka a czemu zmiana szpitala?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry