reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witajcie… ja pobudkę miałam dzisiaj o 4.00. Myślałam, że to skurcze a to Mała całą sobą naciskała na pęcherz. Potem to samo za dwie godziny! Nie byłam w stanie zasnąć aż do 6.00. O dziwo! Ogólnie czuję się dobrze. Ból w spojeniu łonowym jakbym minął więc normalnie mogę wchodzić/schodzić po schodach. Jedynie problemy z zadyszką mi przeszkadzają. No i jak leżę za długo na prawej stronie to odczuwam ból w prawym pośladku podczas wstawania i pierwszych kilku kroków. A tak poza tym nie jest źle. Oby tak było pozostałe (niecałe) 5 tygodni ;)

Współczuję tym dziewczynom, które mają problemy z zakupem wózka. Mój mąż przewidział, że też może nas to spotkać, dlatego od dwóch miesięcy my już swój trzymamy w pokoju na górze.
Co do łóżeczka i dekoracji… to u mnie już prawie wszystko gotowe :) Choć z jednym wyrobiłam się na czas. A torba do szpitala nadal się pakuje ;)

Edziorka ja zamówiłam sobie te witaminy Link do: Vitabiotics Pregnacare Breast Feeding Tablets and Capsules, 84 Capsules: Amazon.co.uk: Health & Personal Care

Wiem, że ten wątek był już poruszany, ale może mi doradzicie na podstawie własnego doświadczenia jaki nawilżacz powietrza powinnam wybrać? Okazało się, że w naszej sypialni nawilżenie wynosi zaledwie 31%. Wietrzenie niewiele daje :( Martwię się o Małą.

Czytałam wczoraj książkę o przygotowaniu do porodu. A tam w jednym rozdziale zalecają codzienną gimnastykę w 9 miesiącu a w drugim sugerują, żeby unikać jakiegokolwiek wysiłku, bo to może przyśpieszyć poród. I bądź tu mądra!
 
reklama
Malutka - ja też sama kombinuje z tą pelota i szukam małej, ale czasem to za długo trwa i wtedy te przerwy w zapisie poloznym się nie podobają i przedłużają zapis. A moja mała akurat w trakcie ktg robi się bardzo aktywna, raz miałam taką sytuację, że na początku zapisu pelota była na środku tak na wysokości pępka, a pod koniec zapisu jakieś 10 cm w prawo...

Maui - łazienki są w pokoju. Ja teraz jestem w 3-osobowym, poprzednio byłam w 4-osobowym, ten dla mam z dzieciaczkami na tym moim oddziale jest chyba 4-osobowy.
 
Kaylla to niezła akrobatka z Twojej córki.

A ja zasnęłam w okularach... Rety takie coś mi się nie zdarzyło od dawna. Lecę pod prysznic teraz. Kolacja i master chef.

Hajduczka, ja też mam taką wilgotność teraz w pokoju. Nadal szukam nawilżacza.
 
A skąd wiecie jaką macie wilgotność w pokoju? jak to sprawdzić?

Są termometry z funkcją wilgotności powietrza.
Ja na lato nie kupuje nawilżacza, bo u mnie okno to cały czas będzie otwarte, chyba że będą upały.

Spakowałam się do końca do szpitala. Tylko szczotkę do włosów musze kupić i dokumenty z ciąży, bo to ciągle potrzebuje na wizyte do lekarza. Spakowane jestem w jedna walizkę na kółkach - rzeczy dla mnie i dla dziecka. Mam nadzieje, ze poukładałam to tak, że jest przejrzyście. Wytłumaczył wszystko mężowi, gdzie co jest.

Malutka466 ja popołudnie też przespałam. Sama w domu byłam to na spokojnie w kime mogłam iść.
 
kaylla, ja mam termometr z taką funkcją. Gosia ja też na razie nie chcę kupować, chyba że trafi się okazja dobra. Latem okna też będą pootwierane, bo inaczej nie da się wytrzymać, jeśli będzie tak jak ostatnio.
 
Kolejny pracowity dzień, jednak są postępy ściany pomalowane, panele położone tylko listewek brakuje, efekt jest piękny tak jak to sobie zaplanowałam, ekscytuje się już pustym pokojem i "gołymi" ścianami a co dopiero będzie jak go zapełnimy :D zdrzemnęłam się też po południu mąż ze szwagrem kładli w tym czasie panele, jakoś tak potrzebowałam snu i małego relaksu.. na szybko ogarnęliśmy mieszkanie, żebym na jutro miała mniej do działania a w przyszły week powtórka z rozrywki i kończenie łazienki.
Jutro planuje wreszcie łóżeczko zamówić bo to już 34tydz się zaczął, może do sklepu też się po ubranka wybiorę i zacznę myśleć nad wstępnym pakowaniem torby.

Pora spać bo oczy opadają, spokojnej przespanej nocki dziewczyny! :)
 
Bry, kolejny raz budzę się z bólu nogi. Jednej tylko i męczę się, żeby zasnąć. Posmarowałam żelem i zobaczę czy coś pomoże.

Wczoraj zmierzyłam obwód brzucha. 99 cm :D
 
reklama
Ja wczoraj w nocy dostałam skurczu w łydce, puścił, ale boli do dzisiaj... :D w każdym razie, coraz gorzej z moim ciałem... I kondycja... Gdzie ten maj [emoji23]
 
Do góry