reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja chce minimum czekać do 27 kwietnia ! Ale mały tak kopie ze mam dość :D wszystko boli :p i nie wiem czy mały mi się wypina czy porostu twardnieje mi brzuch ....wizytę mam 12 kwietnia i to będzie 36 tydzień dziś mam 34:) ale coś mnie za bolało w macicy ala:( ale przeszło ! To chyba był skurcz a teraz mały chodzi niech ten kwiecień leci !!!!!; D
 
Widzę, że co chwilę którąś coś boli, a mówią, że ciąża to nie choroba ;) ja chyba nie miałam ani jednego dnia w tej ciąży, kiedy nic by mnie nie bolało ;)
 
Ja znów ciąże dobrze znosiłam jak chodziłam do pracy, czyli tak 7 miesiąca, nic mnie bolało, nie strzykało, pełna wigoru, nastawiona na pracę jak najdłużej :) jak tylko poszłam na L4 nie ma dnia, żeby coś było nie tak, wyniki się pogorszyły itd. Ja też już czekam na koniec kwietnia.
 
Ja też już wyczekuję końca, wcale mi się nie podoba bycie w ciąży. Nie jest to dla mnie jakieś cudowne, duchowe doświadczenie. Nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze i funkcjonować normalnie.

Z ciążowej nudy powstaje Laurkowy kocyk. Jeszcze trzeba go dorobić ale włóczki zabrakło. Co ciąża robi z kobiety... ;-)
 
Oto kocyk :-D
 

Załączniki

  • 1459448108785.jpg
    1459448108785.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 73
  • 1459448121216.jpg
    1459448121216.jpg
    65,9 KB · Wyświetleń: 75
Dziewczyny, a jak Magda? coś się ruszyło?

Ja dzisiaj na zajęciach z kąpania w SR byłam. Tak mi się śmiać chciało, jak tatusiowie kąpali dzieciaczki/lalki. A ilość czynności, które teoretycznie trzeba wykonać przy Maluchu mnie przeraziła.
 
reklama
Do góry