reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Tirli z tego co widzę mamy ten sam termin, wiec i mi zostaje 2 tyg do donoszonej :)
Dzisiaj w końcu spakowalam ciuchy dla małego, wiec w razie W wszystko gotowe.
Mój mąż dzisiaj wieszał lustro podwójne i 3x popełnił ten sam błąd, a po 2 razie śmiał się, że 3x juz tego nie zrobi, a tu proszę :D normalnie kabaret miałam w domu :p
Dobrej nocy wszystkim, do jutra :)
 
reklama
Niesia i śmieszno i straszno
otóż wróciłam od sąsiadki-wieczór spędziłam z nogami na podnóżku, leniwie, zabrałam się do depilacji i tak stojąc w łazience zastanawiałam się czy dziś nie urodzę; pod prysznicem też wesołe parcie, więc dzwonię do męża- wraca właśnie z Wawy, mówi , ze minął Łódź, a ja mówię, że to dobrze, bo zastanawiam się czy dziś nie urodzę... on myśli, ze to żart na 1 kwietnia i jedzie sobie spokojnie :cool2:

Ciśnienie dziwnie mi skacze- a to 134, a to 150... (zwykle mam 110/70);
może być znów takie przepowiadanie, na razie leżę, zobaczymy co będzie, choć chciałabym dopiero po wtorku rodzić....
Położna radziła mi nospe brać do końca 37 jakby tak było, to może jednak wziąć?
 
Ja mam masakrycza noc, nawet spałam kiedy mały mnie tak skopał że się obudziłam natychmiast - wczoraj sie przekrecił i mój sen na prawym boku mu bardzo nie odpowiada, a na lewym za nic nie mogę usnać. Do tego coś mnie cewka pobolewa i mi duszno, wstałam wypiłam ciepłe mleko ale nie wiem czy to pomoże w śnie... mały terrorysta mi rośnie
 
Ależ mnie ten szpital zaskakuje. Wczoraj na obchodzie ordynator twierdził, że kolejne badanie dopiero w poniedziałek, a jednak dziś znowu pobrali mi krew. A już myślałam, że do poniedziałku mam spokój i tylko ktg od czasu do czasu.
 
Ja się dzis obudziłam o piątej i nie mogłam zasnąć budzik dzwonil nie wiem po co bo patrzałam w sufit. Wczoraj zawiozlam dzieci do szkoły to poszlam spać i do 12 spalam dzis się pewnie nie uda. Zapowiada sie kiepski dzień a jeszcze ma dokladke tak szaro dzis na dworze.
 
kaylla, lepiej niech zrobią badania :D
Tirli u nas też szaro, buro, ponuro i pada...

Ja nie śpię od 5 też. Mąż wstawał do pracy i ja zasnąć nie mogłam znów, więc jakiś czas temu wstałam, zjadłam śniadanie i zrobiłam porządek w lekach. Skończyły mi się witaminy, ale nie zamawiam narazie, bo nie wiem, co gin mi powie w poniedziałek. Może będę miała inne brać. Na dodatek Kuba od rana wariuje mi w brzuszku.
Miałam dzisiaj poprasować, ale zapomniałam poprosić męża, żeby mi deskę wyciągnął, a sama nie dam rady :( :( no nic, jak wróci, to to zrobię.
 
Maui no nie gadaj, nas też próbujesz nabrać jak męża? :p poczekaj jednak trochę z tym rodzeniem, może przemów do rozumu maludzie w brzucholku :D

Ja dziś obudziłam się o 5:30 i poszłam pod prysznic :D przy okazji obudziłam mojego D. przed budzikiem, trochę się wkurzył ;) ja dziś mam wizytę na 10:40, ciekawe czy młody przebił 2,5kg i czy szanowna szyjka mi się skróciła bo na to liczę :D
 
reklama
Mój organizm przestał tolerować chyba pomidory. Drugi raz w ciągu tygodnia zjadłam na kanapkach i wszystko poszło do wc :( masakra jakaś.


Widzę, że suwaczki jednak nie działają poprawnie :((
 
Do góry