reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Wioleta, śliczny, jakim ściegiem robisz? A potem będziesz obszywać na szydełku brzegi?
Cały poleciałam półsłupkami, bo próbowałam bardziej ozdobne ściegi i na tej włóczce brzydko wychodziło albo byłby za dziurawy ten kocyk, a tak jest w miarę zbity więc będzie ciepły. Jak skończę podstawę to coś pokombinuję z brzegami ;-)
 
reklama
Wiola super ! Mnie wena opuściła , coś zaczęłam i jakoś mi nie wychodzi nie mam.osttanio dni jakoś :/ jestem podminowana i zdenerwowana nawet nie wiem czym :/
Wzięłam kąpiel umylam włosy wychodzę z łazienki a przy łóżeczku kolacyjka :) mezus zaserwowal :p

I czas na film - na 2 fajny leci , lubię takie :)
 

Załączniki

  • 1459450596734.jpg
    1459450596734.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 90
Ja muszę wreszcie chyba sobie jakąś gazetkę kupić, bo nie wiem czy wszystko pamiętam co i jak z niemowlakiem :) w pierwszej ciąży z teorii byłam obkuta, a teraz nic. Liczę na to, że tego się nie zapomina :)

Wydepilowalam się cała i brzuch mnie już boli :/ niby człowiek chciałby się poruszać, ale jak widać się do tego nie nadaję :(
 
Ewa90 to smacznego.

Boliwia tego się chyba nie zapomina. :) Ja też byłam wyedukowana przy pierwszym a i tak życie i syn zweryfiowało moją wiedzę :D Człowiek się uczy cały czas.

Przez cały dzień mało piłam. Jak się dopadła to wypiłam prawie butelkę w godzinę. Więc w nocy będę biegać do toalety.
 
U Madzi to fałszywy alarm na szczęście ale ma się obserwować :)
Dziś pewnie czeka mnie bezsenna noc, jutro wizyta... Czy wy tez sie tak stresujcie przed wizytami? Ja im bliżej konca tym gorzej... :/
 
U Magdy fałszywy alarm :D

Ale za to ze trzy dziewczyny mają już rozwarcie na 1,5-2 palce. Tam jest nas 130, tutaj takich stale aktywnych chyba ze 20, więc na fejsie zdecydowanie więcej taki newsów :)

Ja obstawiam, że z nas przez tydzień jeszcze żadna się nie wysypie, ale w drugim tygodniu kwietnia to już na bank. Nie będę ukrywać, że moim typem jest Maui :D
 
Ostatnia edycja:
No to uff, że fałszywy alarm.

Ja też się stresuje teraz wizytami. Boję się, że Mały się nie ułoży, że wyniki kiepskie, że rozwarcie poszło bardziej itp., itd. A do donoszonej ciąży jeszcze praktycznie ok. 5 tygodni.
 
O jacie, skurcze co kilka minut i fałszywy alarm?! Nawet nie wiedziałam, że tak może być. Ja juz byłabym spanikowana, że rodzę ;)
 
reklama
No w końcu się zmobilizowałam i spakowałam torbę do szpitala i przygotowałam ciuchy mężowi które ma zabrać jak będzie mnie odbierał.
Teraz niech się dzieje co chce. W sumie jeszcze dwa tygodnie i ciąża donoszona. Dziś cały dzień mi się brzuch napina i tak lekko pobolewa. Zobacze co z tego wyjdzie może mała zrobi mamie prima aprilisowy dowcip.
 
Do góry