reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Niby to jest zrozumiałe, że mierzenie co wizyte nie ma sensu,
ale chyba każda z nas ciekawość zdzera jak przybiera nasza Dzidzi :p
Ja ostatnio miałam mierzona w 32tc, teraz nie zapisałam się na usg, dopiero w 36tc, więc nam nadzieje, że ładnie mi tam rośnie :)
Ewciu wydaje mi się, że może być już ciężko uchwycić Oskarka w 3d.
 
reklama
Oj tak ja zawsze jestem ciekawa ile.podrosl no i tez nie chciałabym żeby był chuderlaczkiem tylko te 3100-3500 jednak mógłby mieć :D
 
Ja mam ustalone wizyty z pomiarem na 1 i 12 kwietnia, myślę że potem załapię się na jeszcze jedną przed porodem :D no ale kto przewidzi czy dziecku będzie się spieszyć na świat ;) jakiego mam dziś lenia, od 8 na nogach a do niczego nie mogę się zmotywować, masakra :D
 
A mnie z rana tak głowa bolala ze zjadłam śniadanie o 8 i pospalam do 10.30 i trochę już przechodzi . Dziś mnie całe ciało swędzi juz 3 raz pod prysznic wchodzę i się szokuje gąbka :p i w ogóle jakiś stan zapalny mam bo moja mała mnie też swędzi :/
 
Też spałam ponad 2h. Dobrze, że jak ja śpię to Kuba też.
Ja w poniedziałek na wizycie zapytam, jak z pomiarami będziemy robić. Teraz pewnie zrobi, bo ostatnio Kuba leżał poprzecznie, czuję że się odwrócił. Bo jak mi się wydaje to pewnie mi powie, że jak do następnej wizyty tego nie zrobi to Cesarka :(
 
Evelina89 no właśnie nic się ku temu nie kształci... Mam mieć podany żel dopochwowy. Tylko za cholerę nie rozumiem dlaczego w 38tc. Bede miała troche nerwów do piątkowej wizyty ale tak jak piszesz mam nadzieje znaleźć jakieś rozwiazanie lub usłyszeć jakis sensowny powód dla takiej decyzji...
 
Evelina - Z tego co sie orientuje to poród sn nie jest wykluczony. Jeśli będą wywoływać przy donoszonej ciąży to pewnie najpierw będą próbować oksytocyna. No chyba ze nic się nie ruszy to wtedy cesarka. Jakby wcześniej coś się działo i trzeba by było działać szybko to raczej cesarka.
 
No to Basiu i Kaylla bede mocno trzymała kciuki, aby Wasze Dziewuszki ładnie przybierały skoro u Was jest większe prawdopodobieństwo, że wyklują się szybciej i jednak udało sie urodzić sn :) :D
Jak jest ta możliwość to trzeba próbować jak natura tego chciała tym bardziej przy pierwszym porodzie :)
 
reklama
Ewa witaj w klubie mnie też całe ciało swędzi.... już raz robiłam wszystkie wątrobowe i nic nie wyszło ale jutro i tak jadę do labu to dla świętego spokoju powtórzę. Juz wczoraj cały dzień było ok a potem od nowa wieczorem i teraz cały czas. Zwariować idzie.

Kaylla właśnie niby w 34 powinien się zakończyć proces rozwoju płuc, widziałam opinie lekarzy, że do 34 się podaje sterydy , ale spotkałam się też z badaniami , mającymi sprawdzić czy jeśli po tym okresie się poda to poprawia to jeszcze coś u noworodka urodzonego wcześniej. Nie dotarłam niestety do wyniķów tych badań, a szkoda. Wiem, że czasem podają i później bo nie u każdego dziecka ten proces się zakończył i w razie czego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry