reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Malutka - jeszcze w M1 jest dzial Mama w H&M. Ja sie kiedys nacielam w City Center.

W ogole dziewczyny sorry, ze tak pisze totalnie bez polskich znakow, ale kilka dni temu udalo mi sie wylac kawe na laptopa:/ Na szczescie po wyschnieciu i przeczyszczeniu wiekszosc dziala, ale wysiadl mi wlasnie prawy Alt, wiec polskich znakow nie zrobie. Czekam na nowa klawiature i oby bylo lepiej.

Ja dzisiaj bylam w tej Poradnii Patologii Ciazy na Polnej. Masakra - tyle ludzi, kolejki, bylam umowiona na 9, od lekarza wyszlam o 11.30. Mialam ktg i badanie ginekologiczne plus dostalam skierowanie do szpitala na przyszla srode ze wzgledu na cholestaze. Przy czym akurat ta lekarka u ktorej bylam chyba sama nie pracuje na zadnym oddziale, wiec powiedziala, ze nie wie, czy mnie zostawia i na ile. Stwierdzila, ze na pewno mi zrobią USG i przepływy, oraz żebym sobie zrobiła badania i miała świeże wyniki, a oni później podejmą decyzję czy mnie od razu po badaniach wypuszczą, czy zostawią na kilka dni, czy zostawią już do końca. Tak więc aktualnie czekam do środy i załatwiam ostatnie sprawy w domu (ostatnie zakupy, pranie, prasowanie itp). Prasowanie mnie wykańcza:/
 
O kaylla to dzięki za info. Do M1 mam bliżej niż do King Crossa :)
To się u Ciebie dzieje teraz. Do przyszłej środy już tak niewiele czasu.

Ja czuję się lekko podziębiona :(
 
Kaylla to zaraz po świętach.

13X13 no ty dłużej biegałaś ode mnie :) u mnie stanęło na 60 lub trochę poniżej.
 
Waiting co do chust to ja kupilam little frog tkana skosno-krzyzowa. Z tego co sie podowiadywalam to elastyczna raz ze jak itucha pisala na lato srednio, a dwa ona jest na chwile, bo jak dziecko ciezsze to juz trzeba zmienic na tkana, wiec sie nie oplaca. Najtansza ona nie jest ale drozsze tez sa, a przynajmniej marka sprawdzona i polecana. Doszlam do wniosku, ze jak sie malej nie spodoba to sprzedam :)
 
Ja po wizycie w małym wszystko dobrze :) widziałam jak ruszal noga:) wszystko po zamykane wyniki idealne kolejna wizyta 12 kwietnia. Mały waży 1500 wydaje mi się ze jak na czas tego tygodnia to mało 32tydzień 5 dzień. Może będzie malutki a brzuch mam ogromny :D zobaczymy na następnej wizycie ile przybrał :)
 
U nas dziś cały dzień ulewa, więc okna bedą czekać, może po świętach się zmoblizujemy ;)

Co do kosmetyków i pielęgnacji to co osoba to inna opinia i myślę, że każda się moze sprawdzić, bo każde dziecko jest inne. Patrząc na swoje i przyszłego Taty problemy skórne, na pewno odpadają wszelkie oliwki, które wyszuszają atopową skórę. I jednego czego jestem pewna to im mniej kosmetyków (chemii) tym lepiej.
 
Ja też chce Niunie chustować!!
Musze poszperać w necie w tym temacie.
Choć jak przejrzałam tego linka co Malutka podesłała i weszłam w cennik no to :eek:, ale sądze, że warto w to zainwestować.
Jeszcze jakieś szkolenie potrzebuje, bo na żadne warsztaty nie uczęszczam
 
13x13 a wiesz, że może faktycznie pracoholicy?! O zamachu dowiedziałam się z forum babyboom :ninja2: nie oglądam polityki, bo jestem w ciąży :happy2:, a moja intuicja mi mówi, że jakbyś się wypowiedziała, to za nas dwie :-p

Kaylla nie martw się bardzo tym szpitalem- lepiej zmonitorować, a już końcówa jest. Wysoko prawdopodobne, że zrobią Ci cesarę przy 37 skończonym i już. Patrzyłam na kwietniówki- jedna babeczka idzie na CC w ten piątek i święta spędzi w szpitalu, więc uprzejme z ich strony, że dopiero w środę Cię tam zapraszają.
Mąż wczoraj przywiózł mi dwie babeczki- nie pamiętam czy pisałam, bo mam sklerę. Jedną dojadłam rano, a w południe rozkroiłam drugą. Dziwne te apetyty- taka piaskowa babeczka a ile radości:-) :)
Zrobiłam pranko, obiad, ale posuwam się do przodu w oglądaniu "Wspaniałego stulecia" - odc 16 sezon 1:evil:Tyle czasu ostatnie lata nie miałam co teraz na L4
!
 
reklama
Maui ja wczoraj w cukierni kupiłam po kawałku takiego ciacha piankowego z polewa z czekolady na cienkim biszkopcie i ptysia... Zanim mój A zaparzył herbaty, ptysia już nie było i zabierałam sie za ciacho. Ja ostatnio mogłabym żywic sie tylko słodkim [emoji85] dobrze, ze mam świadomego samca w domu który grozi mi palcem gdy przeginam przy stoisku ze słodyczami i za często otwieram szafeczke z pysznościami :D
 
Do góry