reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam noc jakoś minęła ale czuję się nie wyspana. Jakaś nerwowa dziś jestem najlepiej wzięła bym parę talerzy i rzuciła o ścianę. oj zapowiada się ciężki dzień.
Jedno dobre 34 tydzień już jest.
Witam nowe dziewczyny.
 
reklama
Hey Wam.

My już od 6 nie śpimy (jestem wyspana ) wczoraj padłam juz po 22 a to zapewne zasługa spacerów wieczornych.

Mały się krecil całą noc , odnoszę wrażenie , że próbuje się skubany przekręcić. Raz moje brzucho wyglądało jak stożek piramida (śmiałam się ze usiadł sobie na pupie i siedzi) :p

Miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj oglądałsm dwa filmy na tvn. Więc kładłam się wpół do pierwszej. Już nie śpię, bo szanowny małżonek zapomniał rolety zasunąć i obudziło mnie słoneczko.
Mój Mały na szczęście ostatnio jako tako w nocy, najgorzej przed zaśnięciem mi robi.
 
U mnie leniwa sobota. Wczoraj zrobilam frytki z batatow i byly dobre, dzis moze upieke jakies ciacho :)
Powiem Wam ze ja to od kuchnii zazwyczaj stronilam i od takich domowych obowiazkow typowych dla zon, a ostatnio jakos nawet mi sie milo koszule meza prasuje i obiad robi ;) Chyba hormony wicia gniazda we mnie buzuja :)

Papatki, mi sie wydaje ze mozesz z tym poczekac do poniedzialku. Alarmujace byloby bialko w moczu. A jak wyszedl Ci test obciazenia glukoza? Nie mialas jakis wynikow na granicy normy czy cos bo glukoza w moczu moze wskazywac na cukrzyce ciazowa ale to juz chyba nie na tym etapie dawalaby znac...
 
Witam z rana, u nas noc wyjątkowo dobra, pierwszy raz od dłuższego czasu nie obudziła mnie zgaga, Rennie przed snem widocznie pomogło. Pogoda raczej byle jaka, mam dzisiaj dużo do zrobienia w kuchni więc po śniadaniu się za to zabieram. Mała raczej w nocy mnie nie budzi, ona lubi się powypinać po jedzeniu, albo kopie kiedy jest głodna :p

Waiting4beans ja mam wrażenie, że u mnie pralka ostatnio nie przestaje prać.

Dziecięce tekstylia i ubranka od 0-3 już mam poprane i poprasowane ale zastanawiam się czy nie poprać też tych 3-6 żeby później się z tym nie bujać.
 
Witam i ja.
Ojej Wy juz pranie porobione a ja to na początek kwietnia odlozylam i na chwile obecna komoda stoi pusta i czeka :-)
U mnie nocka ładnie zleciala. Tylko raz wstawalam na siusiu u stosunkowo szybko zasnelam i do samej 7:00 spalam ciurkiem.

Ktos pytal o hemoroidy, mnie ginekolog na to przepisal czopki posterisan - mnie pomagają :-)

U mnie ladna pogoda sie zapowiada, słonko zagląda.

Papatki ja bym zaczekala na spokojnie do poniedzialku.

A ja wczoraj odebralam wyniki hbs, hcv itp i wszystko ujemne!:-D najprawdopodobniej poprzedni wynik byl bledny :-) kamien z serca..
 
Ja tez chwycilam hemoroidy i uzywam avenoc bez recepty. Jest maść i czopki. Homeopatyczne i kobiety w ciazy moga zażywać. Tez pomagają. Chociaz ja mam niewielki problem nie wiem jak zadzialaja na większe guzki i te już krwawiace czy tam ropne
 
reklama
Dzięki Dziewczyny, macie rację, nie ma co siać paniki, chyba za późno wczoraj przeczytałam wyniki i włączył mi się stres. Tylko glukozę po dwóch godzinach miałam blisko normy, a tak książkowo. Zaczekam do pon, pewnie będę musiała powtórzyć badania i tyle.

U mnie wyjątkowo spałam do 9:00 bez przerw :) dziś gości mam to nie będzie czasu myślec o głupotach ;)

Ja z praniem ubranek też czekam, bo od siostry mam jeszcze dostać po Jej synkach i wtedy hurtowo będę prac i prasować :)
 
Do góry