reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Mój mąż nie należy do fanów czytania no chyba, że mowa o programowaniu, ale jakby ktoś kiedyś wymyślił zabawny komiks dla przyszłych tatusiów to od razu bym go kupiła! Mam nadzieję, że wystarczą mu zajęcia w szkole rodzenia, a jeśli nie, to dostanie do oglądania kilka linków z filmikami i się dowie co go czeka ;)
To z zabawnych polecam tę: Link do: Bobas. Instrukcja obsługi
 
reklama
hajduczka, zgadza się. Przeglądałam tę książkę przed ciążą, jak znajomym kupowałam i uśmiałam się nieźle.

Tirli, moja pani doktor dzisiaj wzdychnęła na moją wagę i jednogłośnie potwierdziła zdanie pana ordynatora: taka pani uroda, jak widać. Pierwsza wizyta w październiku to była waga 55,5 kg a dzisiaj 58,1 kg. Schudłam 2 kg w pierwszym trymestrze.
 
Jej, ale mam dzień :/ dół dołu. Smutno mi, smarkam, jakaś jestem wylękniona... I głowa mi pęka. Byliśmy dzisiaj na zwykłych zakupach spożywczych, poplakalam sie dwa razy... Przy oględzinach pampersow i wyborze kurczaka... [emoji15] to nie jest mój dzień. I druga zmiana mojego A w ale nie napawa mnie optymizmem... Gdyby przynajmniej głowa przestała mnie bolec, to bym sie czymś zajęła, a tak...
 
Też dziś po wizycie ale bez USG. Poprosiłam o sprawdzenie szyjki i jest ok, zamknięta, ufff, bo zaczęłam się stresować tematem. Na badaniu tętna wyszła dodatkowo czkawka :)
Ja na razie monitor odpuszczam chyba, że wcześniak będzie. Za dużo tego wszystkiego, kiedyś nie było nic a teraz wszystko potrzebne. Weekend pracowity ale mamy mebelki, nawet bujaczek złożyłam z rozpędu :) Ciasno się zrobiło...
Pies biedny czuje, że coś się święci ;)
 
Hej,

zanim Was nadrobię, miną lata świetlne. :) Z rzeczy u mnie nowych: niskie ciśnienie mam: 90/60. Zdarzyło mi się zemdleć w aptece akurat... Dostałam krzesło, wodę do picia i pani zmierzyła mi ciśnienie, zaczekaliśmy aż przyjdzie po mnie mąż, bo był obok w innym sklepie. Cały czas jest mi słabo.

W środę wizyta u lekarza. Martwi mnie mój mały brzuch, niska waga, nie wiem, ile teraz waży dziecko...
Czekam na łóżeczko i kocyk.
 
Pytanie do dziewczyn, które chcą kupić/kupiły monitor oddechu. Zdecydowałyście się na jakiś konkretny model już?

Podobnie w kwestii laktatora - macie już coś wybrane?
 
reklama
Do góry